Dobré ráno!
Pomáhá Vám manžel? Někdy mám pocit, že vůbec. :o)

Když jsme spolu začali bydlet, byl zvyklý z domova po sobě uklízet. Když jsem byla v práci, uvařil si, umyl po sobě nádobí.

Postupem času, hlavně když jsem šla na mateřskou, si zvykl, že jsem doma a vše kolem domácnosti obstarám já.

Před nedávnem jsem nastoupila po mateřské do práce a nestíhám. Takže se manžel pomalu začíná zas podílet na domácích pracích. Ale jen trochu. Ono je to dáno jeho pracovní dobou. Ráno odchází s dětmi do školky a vrací se po 19. hodině.

Co ale dělá pravidelně je vytírání společných prostor v bytovce, kde bydlíme. Když je na nás řada, automaticky vezme kýbl a hadr a jde vytřít. A chodíme spolu nakoupit. Jinak se do ničeho extra nehrne, ale když mu řeknu, pomůže mi.

Jinak vím, že se na něj mohu spolehnout, když je potřeba. O děti se postará, dá jim najíst a vykoupe je.

U jeho rodičů otec pomáhá mamince víc. Asi jsem si ho rozmazlila :o)

edith1975


Dobré ráno.
Moc se mi líbí věta, že o děti se postará. Dá jim najíst a vykoupe je.:) To je takové hezké, jak tyhle bazální věci přejdou chlapům pomalu pod kůži – že je třeba nakrmit i ty další, malé, protože jsou moji.:) Mám před očima přímo pravěkou scénu, když šla žena do vedlejší tlupy na návštěvu, protože maminka, žena náčelníka, měla narozeniny, a tak zůstaly trošku odrostlé děti doma s tátou lovcem.

Ten chlap z toho musel být zoufalý!:) Jemu by to stačilo syrové, ale co s nimi, když to nepokoušou? :)

No nic, trochu jsem se zasnil.:) Rozhodně díky za příspěvek! Pokud mi chcete také napsat něco pěkného, čekám na adrese redakce@zena-in.cz!

Reklama