Chcete o prázdninách zabavit vaše děti a nechat je kreativně se vyřádit? Pak jim kupte libovolné gumovací pero Pilot FriXion a zapojte je do soutěže o vlastní billboard a další zajímavé ceny!

nakresli to pilot

Pilot pro svoje fanoušky totiž i letos připravil super soutěž. A nebojte se – kreslení není jen pro děti, zapojit se můžete všichni! Je to jednoduché - stačí koupit gumovací pero nebo fixy Pilot FriXion, nakreslit s jejich pomocí obrázek, který následně nahrajete do soutěže pomocí formuláře na webové stránce www.nakreslito.cz a je hotovo! Pak zbývá už jen čekat, jestli se na vás usměje štěstí a vyhrajete nějakou ze super cool cen.  

O co se hraje? V první řadě o návrh vlastního billboardu, který uvidí tisíce lidí! Pilot ho umístí v blízkosti vaší školy nebo bydliště. V hlavní soutěži se dále hraje o karbonový longboard, legendární boty Vans Authentic, ale také o mikiny, truckerky nebo třeba batohy Vans. V týdenních soutěžích lze vyhrát balíčky s produkty Pilot FriXion. A ke všem cenám získá výherce navíc plakát s YouTuberem Dannym!

Držíme všem palce a těšíme se na originální kresby v galerii soutěže! :-)

#happywriting 

Reklama