Barbiecore je hlavně o všem, co je sladce růžové. A v dnešní době rozhodně nejde o propagaci nerealistických křivek, které má panenka Barbie. Tento styl si totiž můžete dovolit, ať už máte jakoukoli velikost oblečení. Kromě dominantní růžové se vyznačuje také hravými a možná lehce infantilními detaily, jako jsou peříčka či třpytivé kamínky.

6489b57b1efe2obrazek.png
Foto: Shutterstock

Barbiecore je podle všeho způsobem, jak dát průchod našemu vnitřnímu dítěti a zkrátka a jednoduše se pobavit. Nemusí to ale zákonitě znamenat vypadat dětinsky, důkazem jsou například mnohé celebrity, které se v tomto stylu oblékájí, jako je například Megan Fox, Kim Kardashian nebo Hailey Bieber. Mějte ovšem na paměti, že pokud se pro tento styl rozhodnete, rozhodně se neztratíte v davu, ale budete vyčnívat. Skvělou příležitostí, jak Barbie prodat, je návštěva pláže či koupaliště. To jsou ta pravá místa, kde se můžete odvázat a být klidně až moc růžová, moc třpytivá... Prostě a jednoduše moc!

Brýle
Pokud chceme šetřit zrak, bez brýlí se v létě neobejdeme. Mají nejen praktický význam, ale také jsou stylovým doplňkem, na kterém je možné si takzvaně ulítnout. Máme pro vás několik tipů na modely, po kterých by určitě sáhla panenka Barbie, a zpoza které uvidíte svět růžově.

6489af498f91dobrazek.png
Foto se souhlasem: Sinsay, Bezvasport, Vuch

Doplňky k vodě
Pláž, koupaliště, ale i bazén doma je ideálním místem, kde můžete dát průchod své vnitřní Barbie i navenek. Kromě výběru růžových plavek můžete sáhnout také po stylové nafukovací matraci, na které si užijete hromadu zábavy anebo se na ní skvěle opálíte.

6489b00ab5d58obrazek.png
Foto se souhlasem: Babyknihy, Lidl, Megaknihy

Plavky
Jednodílné, nebo bikiny? Plavky můžete zvolit podle toho, v jakých se cítíte nejlépe. Ve sladké růžové nabízí obchody celou řadu variant pro všechny typy postav.

6489b0b13f925obrazek.png
Foto se souhlasem: Reserved, Cropp, Aboutyou

Něco přes plavky
Až půjdete posedět k plážovému baru nebo vystát frontu na langoš, bude se vám hodit něco, co přehodíte přes plavky. Vybírat můžete z široko nabídky šátků, které lze uvázat na různé způsoby, prodávají se ale i plážové sukně nebo lehké plážové šaty.

6489b1653c851obrazek.png
Foto se souhlasem: Mohito, Gate, Modivo

Obal na telefon
Opomínat byste neměli ani doplňky, jako je třeba obal na telefon. Nejenomže ho chrání v případě pádu či před poškrábáním, ale také ho můžete ladit podle své aktuální nálady nebo třeba outfitu. Na trhu jsou samozřejmě i obaly ve stylu barbiecore.

6489b20ab5cffobrazek.png
Foto se souhlasem: Sinsay, Zoot, Answear

Obuv
Další kategorií, které růžová v létě obzvláště sluší, je obuv. K vodě budete potřebovat hlavně pohodlnější pantofle a sandálky. Ty skvěle doplní modely v neutrálnějších tónech, ale i čistě růžový monochromatický look.

6489b2b469c37obrazek.png
Foto se souhlasem: Zoot, Eobuv, Sinsay

Taška na pláž
Ručník, plavky, vodu, svačinu a další nezbytnosti budete potřebovat do něčeho dát. K tomu je ideální některá z následujících plážových tašek. Všechny jsou prostorné a všechny zapadají do stylu barbiecore.

6489b42ccda54obrazek.png
Foto se souhlasem: Bezvasport, H&M

Zdroje: Elle, Vogue, autorka článku, archivy firem

Čtěte také:

Reklama