Díky Samurai shot, čistě přírodnímu energetickému nápoji z čaje si můžete dodat energii i bez přeslazení a hned v několika zajímavých chutích, od sladší jemné chuti pro dámy po výraznou hořkou chuť silného čajového koncentrátu, kterou ocení hlavně muži. Ať už ale s cukrem, nebo bez, energetický čajový „nakopávák“ vás nejen v létě báječně osvěží. A protože je v tomto parném létě potřeba zejména osvěžení, doporučujeme novinku - energetickou dávku Maté Green v plechovce, čaj, který je vynikající na ledu.  
5b7bd83e8b85dobrazek.png

„Navazujeme na předchozí plechovku Matcha Gun Powder, která vzbudila velký zájem, proto jsme se rozhodli navázat a přicházíme s Maté Green. Plechovka je pohodlná na cesty a zejména v případě Matchy se jednalo o dva a půl krát silnější drink než klasické energy drinky, což si řada zákazníků moc pochvalovala. Nicméně nynější plechovka je určena širší veřejnosti, tedy je nápoj o něco méně silný, snížili jsme i cenu a vyladili jsme design s Matějem Mišíkem, autorem veškerého našeho designu,“ říkají autoři energetického čaje Martin Solnička a Jaromír Horák.
5b7bd848c4e47obrazek.png

Nápoj je vyroben z byliny yerba mate. „Kde zákazníci seženou nejen plechovku? Primárně je to zejména v našem sídle Samurai shot, který je zároveň barem i výdejnou e-shopu, a to v Holešovicích, kam vás zveme na panáka a klidně přijeďte autem!“
5b7bd8534019aobrazek.png

Více informací naleznete zde.

A my jsme pro vás připravili soutěž o tyto energetické čaje. Soutěž naleznete zde.

Reklama