Připadá vám to zvrácené, nechutné a perverzní?

Nebo ne?

Několikrát jsem se s tímto snad erotickým jevem setkala, a tak se podělím i s vámi.

 

Některé maminky se netají svojí zálibou kojit manžela. Argumentují neustálým dostatkem mléka pro dítě, a hlavně obohacením sexuálního života a prožitků.

 

Mnohé z nich zažívají při kojení orgasmus. A některé dokonce vždy a všude. Dokonce i při kojení v autobuse nebo v restauraci. Docela ráda bych viděla, jak takové kojení probíhá a jaký je pohled na ženu kňourající blahem s dítětem u prsa. Bradavky jsou vzrušivé na maximální míru a právě kojení je akt, který z nich „dokáže dostat“ maximální orgasmus.


Jiné ženy tvrdí, že tento orgasmus není tak bouřlivý, ale takový jemný a něžný.

 

A tak se běžnou sexuální praktikou stává akt kojení. Partner si tak uspokojuje nejen sexuální pud, ale i jakýsi primitivní, v paměti dávno založený kamsi na dno – pud sací.

Připadá vám to zvláštní?

 

A přístup mužů?

Někteří byli svolní ke všemu, a tak bez otálení ochutnali mateřské mléko.

Obsahuje až 7 % cukru, je tedy sladké a i velmi tučné – kolem 5 % tuku. Zkušení tatínkové doporučují „kojencům“ začátečníkům ochutnat nejprve zadní mléko, které je tučnější a chuťově výraznější. První mléko, tzv. přední, je spíše vodnaté, sladké a slouží k ukojení žízně děťátka.

 

Myslíte, že zrovna ten váš partner by byl svolný k takovéto nevšední sexuální praktice?

Nevím totiž, kam přesně tuto záležitost zařadit, ale spíš než do běžného života asi do nějakých zvláštních zálib některých párů.

 

Naprostí odpůrci této metody však mohou také nedobrovolně podlehnout.

Existuje ještě jedna možnost, kdy je takové „rodičovské kojení“ spíše východiskem z nouze. A to, pokud ženě hrozí zánět prsu, ruční odstříkávání jaksi nefunguje a odsávačka na mateřské mléko není po ruce. Pak je prý manželova pomoc darem z nebes. Nebo alespoň první pomocí.

 

Všechny tyto informace jsem získala z internetových diskuzí, kde se maminky předháněly v popisování svých slastných zážitků. Mrknout můžete zde:

http://forum.babinet.cz/read.php?f=5&i=9274&t=9274

 

 

Ale pozor!

 

Často se stává, že na web posílají takovéhle dotazy korespondenti erotických webů a časopisů, kteří to pak přetiskují. Takže maminkou, která se svíjí orgasmem při kojení, klidně může být muž, který se ukájí touhle myšlenkou.

Čímž samozřejmě nikoho z této diskuze neobviňuji, ale jen upozorňuji na druhou možnou stránku věci.

 

Není žádným tajemstvím, že kojení svého dítěte vyvolává v mamince minimálně příjemný pocit souznění s dítětem. Jeho malé ručky něžně objímají maminku a ještě menší pusinka hledá místo obživy. Prsa jsou výraznou erotogenní zónou, a tak jejich dráždění může vyvolat různé pocity. Od nebetyčné bolesti až po nebetyčnou slast – jsme různí.

Anebo je kojení  „jen“ aktem krmení děťátka a probíhá někde mezi žehlením a vařením.

 

A na tomto příkladu můžeme vidět, že k jedné činnosti lze přistupovat opravdu různorodě.

 

Tak co, nakojíte manžela? Nebo mu radši koupíte jednu orosenou vychlazenou…?

 

Reklama