Ještě před pár lety bychom nevěřili, jakou sílu bude mít internet. V České republice už ho má v práci nebo doma skoro každý a spousta lidí si ho zvykla využívat i k hledání nové práce. Také aby ne, když nám usnadní spoustu námahy. O tom, že toto médium lidé k hledání nového zaměstnání využívají stále častěji, se přesvědčili odborníci z portálu www.prace.cz v českých regionech.


S červeným obývacím pokojem v květnu a červnu navštívili čtyři česká města. Po Plzni, Českých Budějovicích a Jihlavě zakončili své putování v Ostravě. Lidé hledající práci, ale i ti, kdo by se nové nabídce nebránili, se v něm zastavovali s nadějí, že právě zde najdou šanci na získání nového místa. A skvělá zpráva je, že se to mnohým z nich povedlo, a celá série tak splnila svůj smysl. Profesionálové z práce.cz pomáhali každému zájemci založit na internetu Agenta, který podle zadání automaticky vyhledává ty nejlepší pracovní místa. Zástupci největších regionálních zaměstnavatelů pak nabízeli konkrétní pozice a všichni dohromady se snažili ukázat, že najít si dnes lepší práci je vlastně hračka.


Tak co, máte i vy pocit, že čas na změnu zaměstnavatele už nastal? Vyzkoušejte doma to, co v regionech desítky lidí. Založte si na práce.cz Agenta a nechte se zlákat zajímavou nabídkou.

Více hledejte na www.prace.cz

 

Reklama