Také čtenářka Valeri85 má kamaráda gaye. Slušného kluka, který chodí vždy dokonale ustrojený, učesaný... a řeší stejný problém, jako mnoho žen - nedaří se mu najít pořádného chlapa.

Myslíte si, že gayové to mají dnes v době internetu jednoduché s navazováním partnerských vztahů? Nenechte se mýlit. Čtenářka Valeri85 má kamaráda, který zrovna takový problém řeší...


Milá ženo-in,

já osobně proti gayům ani lesbičkám nic nemám, protože sama mám pár v okolí takových osobností. Především jednoho kamaráda. Znám ho už dlouho, dá se říci od puberty. O jeho orientaci jsem se dozvěděla náhodou, nejdříve jsme si myslela, že to je pouze drb, ale pak jsem si dala jedna a jedna dohromady: vždy perfektně upraven, vždy kvalitní vůně, slušivý účes... nikdy jsem se ho na to nezeptala, ale všichni jsme to již věděli a nikdo jsme to neřešili a přáli jsme mu to. Nejvíc jsem si to s ním užila při nákupech. Jak jistě ženy ví, s muži se prostě nakupovat nedá! Řeknou Vám: „zlato, sluší Ti to“, i když si na sebe vezmete košili s papouškami o tři čísla větší, jen aby už měli klid, šli jste společně domů a on si otevřel svou láhev desítky :) Naopak, kamarád gay, to je jako módní guru :) Byl ochoten se mnou prolézt všechny obchody ve městě, výprodeje, drogerie. Jednou nás dokonce málem z jednoho obchodu vyhodili, když jsme probírali věšák s oblečením a smáli se u toho, jak mají hrozný výběr a jak bychom si to na sebe nikdy nevzali ani pro vysypání koše. Nejvíc se mi na něm líbí to, že máme společné téma:muže :) Když se potkáme první jeho otázka je: „Tak co chlapi?“ a po pár trpkých slovech se ho můžu zeptat na to samé a pokaždé se u toho zasmějeme z plných plic. A pokud si myslíte, že problém najít si normálního chlapa máme jen mi, jste na omylu :) Ani pro gaye není jednoduché najít si pravého partnera. Nejvíc jsem si na něm cenila to, že jsem se ho mohla vždy zeptat na názor mužů na to či ono, protože mezi nimi trávil mnoho času. Takže jsem vždy měla navrch:) Je pravda, že jsem ho dlouho neviděla, ale určitě na něj nezapomenu.

Takže nic proti těmto lidem, protože většinou takovýto lidé bývají dobrými kamarády a dokážou být upřímní.
Valeri85

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama