Také ještě přemýšlíte, kam letos o prázdninách vyrazíte na dovolenou? Ačkoliv je léto v plném proudu, stále hledáte to správné místo, kde si odpočinete od pracovního stresu, pobavíte se a možná si i zasportujete? Pryč jsou doby, kdy jste musely obcházet cestovní kanceláře, posbírat spousty katalogů a po hodinách nad nimi strávených konečně zvolit vytouženou dovolenou. Dnešní doba nabízí mnohem jednodušší a rychlejší způsob výběru místa pro prázdninový relax. Stačí mít přístup k internetu a máte po starostech.

 

Vybírejte z pohodlí vašeho křesla

Díky internetu už nemusíte pobíhat po pobočkách cestovních kanceláří, nakoupíte jedním kliknutím myši. Řada specializovaných webů nabízí nepřeberné množství různých zájezdů nejen do zahraničí, ale i po České republice. Na jednom místě je dostupná nabídka vícero cestovních kanceláří a funguje i tzv. porovnávač cen. Jednotlivé dovolené si zde můžete přehledně srovnat, posoudit jejich kvalitu, množství nabízených služeb i cenu. Stačí jen stanovit si ideální parametry pobytu, objednat, zaplatit a odcestovat. Velkým plusem internetu jsou i další výhody, které s sebou přináší: aktuální kurzy, předpovědi počasí, zkušenosti a doporučení jiných cestovatelů, fotogalerie, mapy a mnohé jiné. Pokud si vyberete dovolenou na internetu, bude vás to stát daleko méně času a hlavně peněz.

 

Internet za 1 korunu

Letos můžete ušetřit nejen objednáním zájezdu na poslední chvíli – tzv. last minute, ale díky skvělé nabídce od O2 i na poplatcích za připojení k internetu. Vy, které využíváte O2 Internet ADSL, zaplatíte v červenci a srpnu za provoz jakékoliv varianty této služby pouhou jednu korunu měsíčně. Stejně příjemná zpráva platí i pro vás, které si O2 Internet ADSL teprve chystáte pořídit. Vás zřízení a provoz této služby na dva měsíce včetně aktivace a modemu vyjde pouze na 4 koruny.

Ať už využíváte služeb cestovních kanceláří nebo cestujete na vlastní pěst, není pochyb o tom, že internet otvírá cestování a cestovnímu ruchu zcela nové možnosti. Pro naplánování cesty a dovolené a zjištění všech potřebných informací je již naprostou nezbytností. S nabídkou O2 Internet ADSL tyto informace snadno a levně vyhledáte, a pak už si jen můžete užívat pohodové léto.

 

Tarif

Běžná cena měsíčně

Měsíční cena

červenec 07

 

Měsíční cena

srpen 07

Měsíční cena

září 07

O2 Internet ADSL Start

179,00 Kč

1 Kč

1 Kč

179,00 Kč

O2 Internet ADSL 2048

475,00 Kč

1 Kč

1 Kč

475,00 Kč

O2 Internet ADSL 4096

713,00 Kč

1 Kč

1 Kč

713,00 Kč

O2 Internet ADSL 6144

951,00 Kč

1 Kč

1 Kč

951,00 Kč

O2 Internet ADSL 8192

1 426,80 Kč

1 Kč

1 Kč

1 426,80 Kč

 

Reklama