618ba68c8bba6obrazek.png

BEZ SPRÁVNÉ PÉČE VÝSLEDKY NEUVIDÍTE
Nejde jenom o používání drahého krému. Svou pleť musíte vnímat a všímat si změn. Právě při nižších teplotách a přechodu z tepla do zimy a větru může vaše pokožka reagovat opravdu extrémně. Objeví se zarudnutí, pnutí, ekzémy nebo další druhy podráždění. Jakmile zaznamenáte jakoukoli změnu, musíte zasáhnout správnými produkty. Ty, co jste používala do teď, už nemusí stačit. Zaměřte se na kosmetiku z lékáren, která je určená na citlivou, suchou až ekzematickou pleť. Pokud si nejste jistá s výběrem, nechte si poradit od odborníka.

REŠENÍ JE NA DOSAH RUKY
S čím ale rozhodne nešlápnete vedle, je zklidňující obnovující krém Tolérance CONTROL. Dokáže dostat přecitlivělou pleť zase zpátky do normálu a poskytne jí přesně to, co potřebuje. Mezi hlavní účinnou látku patří termální voda Avène, která působí proti podráždění. Kožní bariéry, takže pleť bude odolnější. Krém zajistí hydrataci a lze ho používat ráno i večer. Je zcela bez konzervačních látek a až 98 % jeho složek je přírodního původu. Takový malý kosmetický zázrak se vyplatí mít neustále po ruce.

KOSMETICKÁ RUTINA POTŘEBUJE ZMĚNU
Kromě krému byste měla vyměnit i zbývající produkty. Dosavadní kosmetika by mohla váš stav zhoršovat. Značka Avène nabízí celou škálu produktu, ze kterých si můžete sestavit svou kosmetickou rutinu. Odličovadlo Tolérance se hodí na všechny typy citlivé pleti se sklonem k alergiím. Je vhodné na celý obličej a nedráždí jemnou oblast kolem očí. Jako rychlou pomoc mějte po ruce i termální vodu Avène ve spreji, která vám poskytne okamžitou úlevu a zklidní pleť. Můžete ji použít i po holení, po sportu, pro osvěžení i při opruzeninách. Díky širokému využití si ji zamilujete.

ave.jpg

PROČ PRÁVĚ AVENE TOLÉRANCE CONTROL
Zklidňující obnovující krém

  • Pleť zklidňuje do 30 vteřin.
  • 98 % složek je přírodního původu.
  • Testováno na alergické pleti.
  • Dlouhodobě snižuje kožní hyperaktivitu.
  • Je bez parfemace.
  • Je vhodný i na dětskou pokožku.
    618ba36159443obrazek.png
Reklama