Kniha DEVĚT KLÍČŮ je i může být pro mnohé nejen impulzem a osvětou, ale též léčivou pomůckou. Neboť ve všech slovech je zakódovaná léčivá i osvobozující síla. Záleží jen na tom, kdo a jak sám chce nebo může takovéto informace přijmout. Každý člověk je jinak citlivý. Někdo víc, někdo méně. Někdo ihned, jiný později. Láska, pravda a štěstí pak vstoupí do cesty po celý zbytek života. Přesto je důležité vytvořit si svůj vlastní názor. Zůstat sám sebou. Člověk se nemusí trápit, přijme-li svou vnitřní i vnější spravedlivost. Přijme se tak i hodnota života. Ať je tedy tato kniha prospěšná všem lidem dobré vůle.

Jaroslav Pešek o sobě tvrdí, že se zabývá kvantovou imaginární fyzioterapií, psychochirurgickými zákroky a vědeckým spiritismem. Na dveřích svého teplického domu má také napsáno lidový léčitel. A tak o sobě říká, že je obyčejný člověk, který neléčí, jen pomáhá lidem, když si o to řeknou, když jej požádají.

Pokud inklinujete k mystice, jste s jeho knihou na pravém místě. Skládá se z několika uzavřených celků. Ten první obsahuje jeho osobní poselství, devět klíčů, tedy duchovní cestu, kterou byste se měli ubírat, aby nás provázela pozitivní energie a láska – vždyť také včera křtil svou knihu podobnými slovy a přikládal si ji na srdce, aby dávala lidem sílu a radost!

I Květa Fialová, která křtila knihu s ním, byla z Jaroslava Peška nadšená a řekla, že když toho má Bůh tolik, hledá si pomocné andělíčky tady na zemi. Léčitel Pešek je podle ní jedním z nich a jeho kniha nám má pomoci mít se rádi!

Ale to není vše. Kniha Devět klíčů pro osvobození těla i duše člověka navíc obsahuje i cestu Jaroslava Peška životem, jeho zážitky, které během svojí dlouhé esoterické praxe nasbíral. Nejdřív můžeme sledovat jeho dětství a dospívání, učení se na kuchaře a přerod v lidového léčitele.

Následuje třetí kapitola, která obsahuje jeho výklady z přednášek a transcendentální zážitky všeho druhu. Máte-li rádi i druhou stránku mystiky – tedy prachsprostou duchařinu – rozhodně si přijdete na své! Jaroslav Pešek viděl kde co všechno! Knihu vydalo nakladatelství Tetraktys.

Jaroslav M. Pešek se narodil 1. března 1954 v malé vsi u Kadaně. V průběhu života zažil mnohé a vše postupem času počalo mít své opodstatnění. Vše v životě má svůj řád, význam a smysl. Jakákoli podstata nadpřirozenosti nemusí být nadpřirozeností, dojde-li člověk skrze mnohá poznání k principům života, které se pak stávají skutečností. Chtít vědět, chtít poznat, naučit se přijímat. To vše je životní krédo tvůrce této knihy.
Reklama