Takový úkol vám ve svém příspěvku zadala naše čtenářka s nickem Risina. Nebojte se, podle ní bude jednoduchý. Podle mě je velmi vtipný. Posuďte samy

Najít tři rozdíly je velmi jednoduché – místo, čas a hmotnost :-). Tyto dvě fotografie od sebe dělí přes 3000 kilometrů, 29 let a téměř 20 kilo. Jak ale vidíte,  navzdory kilům a létům jsem nezanevřela ani na koupání v přírodě, ani na dvoudílné plavky – ráda plavu a nesnáším mokrou látku na břiše a je mi víceméně jedno, co si myslí okolí. Za ošklivou jizvu po operaci žlučníku a špeky (zpětně ovšem vidím, že tehdy ty špeky existovaly hlavně v mé fantazii) jsem se styděla mnohem víc před lety než teď a silnější stehna a pozadí se neukryly tehdy a neukryjí ani teď v sebelépe střižených plavkách vcelku, tak proč se trápit?

Taky jistě vidíte, že jsem dávala a dávám přednost plavkám vzorovaným před jednobarevnými (ty na staré fotografii měly vzor v tmavě a světle modré, červené a oranžové) a asi vytušíte i to, že upřednostňuji praktičnost a nízkou cenu před módními výstřelky. Nové plavky si kupuji přibližně každý druhý nebo třetí rok, když ty staré doslouží, a na dovolenou si beru vždycky nejméně dvoje, abych se mohla převlékat do suchého, když vylezu z vody – i na to jsou praktičtější dvoudílné.

Jedny plavky vcelku mám taky – ty jsou úplně černé a nosím je přes zimu do bazénu.

V čem se cachtám v bazénu na zahradě na chalupě, to vám radši neukážu, jsou to jedny z těch vybledlých vysloužilých, s vytahanými gumičkami a nastavovanými ramínky. A kdykoli to jde, třeba na cyklovýletech do Německa k Olbersdorfer See, využívám příležitost zaplavat si úplně „bez“. Pokud jste to ještě nezkoušeli, doporučuji – je to opravdu báječně svobodný pocit a hlavně pak odpadají starosti, kam s mokrými plavkami.

 

plavky

U Volhy v Rusku, 1983

plavky

U moře v Provence, 2012

Milá Risino,, já myslím, že se nemáte za co stydět ani dnes

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom plavkami vy, milé ženy-in?

  • Jaký druh plavek máte nejraději? Bikiny, tankiny, nebo plavky v celku?
  • Střídáte plavky podle příležitosti?
  • Koupila jste si letos nové? Pochlubíte se fotkou nebo alespoň popisem?
  • Co vám dělá největší problém při shánění plavek?
  • Podle čeho si je vybíráte? Dáte na trendy, nebo máte svůj oblíbený typ, střih, či barvu?
  • Jak často si plavky kupujete? Jak dlouho vám plavky vydrží?
  • Napište nám nějakou plavkovou příhodu?

Na vaše příspěvky a fotky plavek, či (nejlépe) vaší osoby v plavkách se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

A na co se můžete těšit vy?

Připravila jsem si pro vás balíček kosmetiky Dove, který se vám může v létě hodit. Deodorant a antiperspirant s vitamínem E a F

dove


Reklama