Zpěvačka Sia sází na jistotu, proto do nového klipu Elastic Heart opět obsadila geniální dvanáctiletou tanečnici Maddie Zinger. Ta na sebe výrazně upozornila právě v předchozím klipu Sii Chandelier, kde v opuštěném bytě předvedla improvizovaný a dech beroucí tanec.

Maddie účinkovala v předchozím videu sama, nyní dostala parťáka – herce Shiu LaBeoufa, známého mimo jiné z filmů Disturbia, Transformers nebo Indiana Jones a Království křišťálové lebky. Maddie má v klipu elastic Heart stejný trikot i paruku jako v předchozím videu, Shia si oblékl pouze tělové boxerky, takže vypadá téměř nahý.

Zarostlý herec a křehká dívenka spolu zavřeni v kleci předvedou jedinečný výrazový tanec plný násilí i něhy, lásky i nenávisti, naděje i zoufalství. Zpěvačka Sia opět zůstává skryta a neodhaluje svoji tvář.

O klipu se dá říct spousta věcí – je divný, strašidelný, děsivý, působivý, podivný, možná i trochu zvrácený. Jedno se mu ale nedá upřít – nedají se od něj odtrhnout oči, vyvolává husí kůži a určitě si ho pustíte více než jednou.

Jak se klip líbí vám?

Reklama