Co to vlastně je to štěstí? 

Když jsem otěhotněla, byla jsem šťastná, protože jsem si dítě moc přála, ale nato pak nešťastná, protože jsem tím ztratila muže, kterého jsem moc milovala.

Když se dcera narodila, byla jsem šťastná, že mám holčičku, kterou jsem si moc přála, ale po zjištění, že na tom není zdravotně nejlépe, zjistili jí srdeční vadu, byla jsem nešťastná.

Po urovnání jejího zdravotního stavu, jsem se zhoršila já. A tak pořád dokola. Chvíli jsem z něčeho šťastná, chvíli nešťastná a tak to jede už několik let. Ale nejvíce teď jsem šťastná z toho, že tu zatím ještě stále jsme a snažím se to co nejvíce vychutnat. Vždyť to štěstí je tak pomíjivé, že si ho mnoho lidí ani všimne, že tu bylo.

Proto přeji ostatním, ať ho mají nejen co nejvíce, ale ať si ho taky krásně vychutnají. 

zlobítko


Milé zlobítko, už mi to nedá a tobě dáreček posílám...

Mimochodem, moc vám to sluší.

A máš pravdu - jednou jsi dole a jednou nahoře.

A kdyby člověk byl  stále šťastný, ani by nevěděl, že šťastný je. Protože k tomu, aby poznal, že šťastný je, potřebuje být alespoň chvilku nešťastný...

Posílám vám kazetu s muzikou "Music for Mother and Baby" Od Simona Coopera a pro malou - malou kabelku. Tak si to hezky užijte i spolu s klíčenkou a spřátelenými časopisy Maminka a Dieta.

I vy můžete vyhrát:

redakce@zena-in.cz

Reklama