Nedávno se mi naskytl otřesný pohled - horko a jakýsi pán středního věku si to štrádoval centrem Prahy. Jeho asi stotřicetikilové tělo (podotýkám, že nešlo o svalovou hmotu) zakrývaly pouze kraťasy. Pupek měl vyvalený světu na odiv...

chlap

Připadá mi hodně nevkusné, když vidím na ulici chlapa, který jde nahoře bez. Chce-li se někdo opálit, prosím, ať navštíví místa k tomu určená. Proč se mám ale cestou z práce dívat na pekáče, který se rozhodl odložit svršky a přes jeho přednosti není vidět, jestli neodložil i spodky?

Asi si teď řeknete, že nejsem tolerantní. Ano, nejsem a je mi jedno, jestli nahoře bez si to valí městem muž otylý, nebo fešák s vymakaným pekáčem buchet. Být u moře, pochopím, že si chce dotyčný skočit za pár minut do vln, ale u nás, ve střední Evropě a na Staroměstském náměstí?

Připadá mi to trochu podobné, jako by chodily ženy venku jen v podprsence nebo bez ní. Už jste někdy něco takového viděla? Aby si paní z horka sundala horní část oděvu a vesele pokračovala třeba do supermarketu na nákup? Já ne, ale u chlapů je to v tomto počasí běžné. Trochu smutné, že?

Tím nechci říct, že by se tak ženy měly chovat, ačkoli by to možná někteří pánové kvitovali s povděkem. Ne, tím chci říct, že na rozdíl od mužů mají ženy soudnost a upřímně se jim za to obdivuji. Sám bych do města nahoře bez nevyrazil.

Téma a fototéma 4. 7. 2012: Muži nahoře bez

  • Líbí se vám, když muži chodí v létě nahoře bez?
  • Vadilo by vám, kdyby váš partner takhle venku chodil?
  • Připadá vám takové „oblékání“ jako stylový prohřešek?

Posílejte mi své příspěvky buď jako texty, nebo i jako fotografie doplněné popisem. Jsem zvědavý na vaše názory a očekávám je nejpozději 4. 7. 2012 v 15.00 hodin odpoledne v naší redakční e-mailové schránce (viz níže). Jeden z příspěvků odměním opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE, konkrétně hydratačním mlékem po opalování a opalovacím sprejem s ochranným faktorem 20.

garniergarnier

Reklama