Povídka č. 11: Náhodná erotika

„Ahoj, vracím filmy, a jestli ještě něco máš, tak budu jenom rád,“ podával Honza Evě mezi dveřmi hromádku filmů. „Ty si mě snad pleteš s veřejnou půjčovnou! No pojď dál a mrkni, co jsi ještě neviděl. Třeba se ti bude něco líbit.“ Honza se chvíli přehraboval v DVD a dával na stranu, co už viděl nebo co nebyl zrovna jeho styl. „Tady máš nepopsaný disk. Co na něm je?“ „Nevím, tak si kousek přehraj. Já zatím udělám kafe a můžeme pokecat.“ Houkla přes rameno Eva a zmizela v kuchyni.

Po několika upoutávkách se na obrazovce objevila macatá blondýna s roztaženýma nohama a vrnícím vibrátorem v ruce. Honza chvíli zvědavě koukal, a když zaslechl Eviny kroky, snažil se přehrávač rychle vypnout. Nervozitou místo vypnutí přidal zvuk a pokoj zaplnily vzdechy. Eva s tácem v ruce přejížděla pohledem z televize na Honzu, až zavadila pohledem o jeho rozkrok. „Bože, tohle nebude žádnej průměrnej sameček. Ta boule v džínách vypadá na slušný nářadí,“ pomyslela si a v očích jí zajiskřilo.

„Hele, brouku, uber grády! Sousedi nemusí vědět o všem, že?“ houkla na Honzu. Ten jen zamžikal „Jak o všem? Vždyť my dva nic neděláme!“ „Neděláme, ale budeme dělat. Nebo ty snad nechceš?“ zavrčela Evča s rukou v jeho rozkroku. Přes napnutou látku džín cítila škubání, jak se mu ohon snažil dostat ven. Hbitě ho osvobodila a při pohledu na obří klacek jí vyschlo v krku. Zatímco Honza stál opřený o stěnu, Eva si klekla před ním a jednou rukou pevně chytla koule. Honza jenom sykl. Když cítil, jak vlhký jazyk objíždí jeho žalud, jemně dráždí uzdičku, neudržel se. Popadl Evu a odnesl ji do ložnice. Jen ji položil na širokou postel, stáhl z ní svetr i sukni a při pohledu na pevná prsa vězící v krajkové podprsence zašeptal: „Chci tě!“

Dravě se přisál k jedné z bradavek a rukou hladil vyholený klín. Jemným tlakem roztáhl Eviny nohy a prsty si razil cestu vlhkou štěrbinou. Když ukazováčkem narazil na poštěváček, Eva se celá roztřásla. Pomalu, pomaloučku líbal celé její tělo a směřoval ústy k jejímu klínu. „To nééé! Neblázni, uděláš mě! Já už to nevydržím! Áááá,“ sténala při jeho laskání. Zatímco jeho jazyk dráždil poštěváček, prst pomalu zajížděl do její svatyně. Nemohla jinak. Strašně toužila po tom mít ho v sobě. Silou ho převalila na záda a v mžiku nasedla na jeho obří penis.

Začala divoká jízda, při které se oběma točila hlava a docházel dech. Když za několik okamžiků pocítila v rozkroku škubání, sklouzla z Honzy dolů. Její ruce rozehrály koncert slasti, když jedna jemně masírovala koule a druhá ve zběsilém tempu honila poškubávající penis. Netrvalo dlouho a horký proud skropil Eviny tváře. Společná sprcha a mazlení pod proudem vody nebralo konce. Když po několika hodinách stáli oba oblečení v obýváku a Honza se chystal k odchodu, podávala mu Eva vybrané DVD.

„Tady máš, pro co sis přišel“ „Já sem chodil v naději, že tě jednou dostanu. Já ti měl takové sny, jak to navleču, abych se ti dostal do ložnice… A tys mě normálně odrovnala. Žádná předehra, žádný řečičky, nic. Normálně jsi mě přefikla. „Neměl jsi sem tahat to péčko a pak nevinně stát s boulí v rozkroku. Cos čekal? Že budu další týdny chodit kolem horký kaše jako ty?“ culila se Eva. „Jak to víš o tom péčku? Já myslel, jak je to geniální nápad, a ty že na nic nepřijdeš,“ valil oči Honza. „Moje péčka jsou všechny popsaný a mám je v ložnici, ne v obýváku. Jsou ve stolku společně s řadou vibrátorů, lubrikačních gelů a dalších pomůcek.“

„A to mi říkáš až teď? Jdeme zpátky do ložnice!“ třeštil oči Honza. „Ne, ne! Ty půjdeš poslušně domů a já půjdu sama do ložnice. Možná ti pošlu SMS, co právě dělám...“ zašeptala nevinně Evička a vyšoupla Honzu za dveře. Než stačil Honza dojít za roh domu, pípala mu esemeska: Potrebuji lidsky pohon – dosly mi  baterky. Mas-li chut mi pomoct, klice najdes pod rohozkou. P.S.: Lezim naha a mazu vibrator lubrikantem. Eva

kominice

Další příběhy nezasílejte, první kolo skončilo! Ohodnotit tyto a další povídky můžete TADY! Čím víc bodů, tím víc se vám povídka líbila.

Reklama