Simone Ashley je britskou herečkou, ale narodila se tamilsko-indickým rodičům. Vystudovala herectví a poprvé na sebe výrazně upozornila jako středoškolačka Olivia v seriálu Sexuální výchova. Ve druhé řadě Bridgertonových si zahrála postavu jménem Kate Sharma, která se snaží své sestře sehnat vhodného manžela. A zajistit tak přežití celé rodiny. Nás ale v tomto článku v první řadě zajímá, jak se Simone Ashley obléká.

Na premiéru druhé řady Bridgertonových oblékla působivý komplet značky Gucci v klasické barevné kombinaci černé a bílé. Sestával z průhledné krajkové sukně a bílého crop topu s volánem. Zajímavým detailem byly krajkové rukávy, které plynule přecházely v rukavice a také samodržící krajkové punčošky. Konečně něco neotřelého na červeném, respektive zeleném koberci!

624c15dca84d0cl.jpg
Foto: Profimedia

Na udílení módních cen Fashion Awards 2021 dorazila herečka v černých šatech značky AZ Factory, které jí na míru ušil návrhář Norman Rene’ De Vera. Vrchní a spodní část držel pohromadě jen tenký pásek. Jinak Simone ukázala bříško a také své dlouhé nohy ve vysokém rozparku. Sukně disponovala dramatickou vlečkou.

Na udílení filmových cen BAFTA si to herečka nakráčela v neonově růžovém kompletu Valentino. Tvořil ho průsvitný top s podprsenkou, kalhoty s širokými nohavicemi a pláštík. Herečka byla rozhodně nepřehlédnutelná.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

V ten samý den si oblékla ještě fialový model od Valentina z jarní kolekce. Na top s hlubokým výstřihem navazovala minisukně. Přes sebe měla herečka ještě kabátek ve stejné barvě.

Z oblečení, které jsme na Simone zatím mohli vidět, vyplývá, že se současným módním ikonám zřejmě zrodila velká konkurence.

Zdroje: Profimedia, Instagram, People, Insider