beran.jpgBERAN
Láska –
v první polovině roku budete mít pocit, že jste zanedbáváni a že potřebujete více pozornosti. Snažte se vyhýbat umanutosti a zlosti. Pokud dokážete vnímat lásku ve vlastním srdci a sami sobě ji dát, budete mít pocit nejen ve druhé polovině roku, že jste milováni. V té první, učte se sami sebe milovat a sami sobě pozornost a lásku dát.
Zdraví – čerpejte sílu a energii z přírody v každém období. Vaše tělo i mysl po této uzdravující energii hladoví. Pokud budete vnímaví, uslyšíte, jak vám příroda k řešení vašich starostí napoví.
Hojnost –
přichází k vám hojnost ve všech směrech. V novém roce nebojte se investování. Zejména do cestování.

byk.jpgBÝK
Láska –
uvědomte si, že to jak se budou lidé kolem vás, na vás dívat bude jen zrcadlit vztah, který máte sami se sebou. Zaměřte se v novém roce na proměnu sami sebe. Abyste dokázali vnímat a přijímat lásku od lidí kolem sebe, musí vycházet v první řadě z vás. Lásku, kterou věnujete a dáte, tu vám nikdo nesebere.
Zdraví –
komunikujte se svým tělem, je vaším učitelem a přítelem. Nebuďte svému tělu nepřítelem. Uvědomte si, kolik péče a pozornosti mu věnujete, jak se stravujete. Zbytečně svému tělu ubližujete.
Hojnost –
máte možnost si urovnat všechny nesrovnalosti a splatit všechny dluhy, které máte. Nejvíce obohacujete sami sebe tím, když rozdáváte.

blizenci.jpgBLÍŽENCI
Láska –
mějte na mysli vše, co je důležité a nevytvářejte si vztahy zbytečně složité. Nemějte na druhé vyšší požadavky, nežli sami na sebe. Pokud chcete někoho kritizovat, začněte sami u sebe. O lásku se musí pečovat, nedá se vynutit ani nad ní bědovat. Pokuste se sami sebe, kolik lásky rozdáváte, sledovat.
Zdraví –
buďte opatrní na průdušky a na své kosti. Nesnažte se dělat více, než zvládnete bez bolesti. Pečujte o své kosti. Snažte se omezit všechny škodlivé a nezdravé neřesti.
Hojnost -
dostanete mnoho od lidí kolem sebe, můžete být pozváni na mnoho krásných setkání. Nevynechávejte žádné do společnosti pozvání. Poznávejte lidi kolem sebe, přijdou zajímavé nabídky a možnosti, ze společnosti.

rak.jpgRAK
Láska –
hledejte své partnery a potencionální milence srdcem. Pečujte o ty, které máte vedle sebe a nesnažte se mít nároky na to, jací jsou navenek, ale na to co ukrývají uvnitř sebe. Jen láska vycházející ze srdce, nezná hranice.
Zdraví –
máte možnost se o sebe starat a o sebe pečovat a takovou péči není dobré podceňovat. Není dobré své síly přeceňovat ani běžné nemoci podceňovat. Pokud budete se cítit špatně, nebo budete li nastuzeni, vždy se zastavte a přivádějte sami sebe k zamyšlení. Poselství přináší i nachlazení.
Hojnost –
mějte srdce otevřené a obdarovávejte lidi kolem sebe. Tím nejvíce obohatíte sami sebe. Dávání vnáší do života hojnost a neexistuje s takovým přístupem strádání. Hleďte více na lásku a rozdávejte, má to větší smysl, nežli peněz střádání.

lev.jpgLEV
Láska –
komunikujte se svými partnery a zdržte se případné nevěry, mohli byste být chyceni v cizí posteli. Věrnost a láska, kterou do vašich vztahů vložíte, tu zúročíte. Někdy děláte přešlapy a ani se nezastydíte. Ctěte lásku i své partnery a buďte poctiví a ke všem lidem uctiví.
Zdraví –
budete zdraví jako řípa, budete o sebe pečovat, protože si uvědomujete, že do zdraví je nutné investovat. Sami sebe milovat. Sami sebe obdivovat a lásku a úctu sami sobě projevovat.
Hojnost –
buďte opatrní na větší investice a neriskujte. Nesázejte a ponechte si při honbě za výdělkem čisté ruce. Žádné pochybné a riskantní nabídky vám štěstí nepřinesou, naopak vše s sebou odnesou. Získávejte své finance v poctivosti a s noblesou.

panna.jpgPANNA
Láska –
vztah je o toleranci a ne o kritice. Rozdávejte lásku bez podmínek a snažte se ocenit vše, co pro vás druzí dělají. Nikoho nesledujte ve své žárlivosti potají. Dejte svým mužům a ženám dostatek prostoru, lásky a tolerance a můžete se radovat z láskyplného a krásného společného ve dvou, tance.
Zdraví –
dbejte o své tělo i duši a nesnažte se sami sebe podvádět. Hýbejte se, pijte dostatek vody a zdravě se stravujte. Nekuřte a vyhýbejte se alkoholu, ten vám škodí a bere vám vaši krásu a přednosti. Raději hledejte cestu k běhu a k meditaci.
Hojnost -
v tomto roce budete mít všeho plnou náručí, vesmír vám dá vše, co si vaše srdce poručí. Dbejte však, ať ani sirotkům na druhém konci planety v žaludku nekručí.

vahy.jpgVÁHY
Láska –
máte odvahu postavit se čelem všem nepříjemnostem, které by mohly ve vašich vztazích nastat. Nemusíte se bát, protože pokud by nastaly, vše dokážete ustát a přijmou všechna poselství, která vaše vztahy přinášejí. Přes všechny překážky budete nakonec hluboce milováni a milovat.
Zdraví –
nebojte se učit se nové věci a začít sportovat a dělat něco, co jste doposud nedělali. Můžete dělat cokoliv, co vám vaše tělo i mysl dovolí. Překážky si do cesty vkládáte jen vy sami.
Hojnost –
hojnosti budete mít dosti a k tomu všemu ještě sami ze sebe dobrý pocit. Pracujete poctivě, a pokud budete lásku do všeho konání vkládat, nebudete nikterak strádat.

stir.jpgŠTÍR
Láska -
neztrácejte odvahu si své místo tam, kde chcete být, vybojovat. Nebojte se své city ukazovat a láku naplno projevovat. Láska a úcta vložena do manželství či vztahu partnerského, to je něco opravdu zázračného. Láska dává smysl všemu a nemůže z ní vzejít nic nesmyslného.
Zdraví –
vnímejte vše, co se ve vašem těle děje a nic nepodceňujte. Na všechny příznaky nerovnováhy ihned reagujte. Vše péčí o sebe vyvažujte. Vaše zdraví a tělo je nejdůležitější pro vaši spokojenost a cestu vpřed, proto je důležité na sebe v tomto ohledu myslet.
Hojnost -
máte možnost své peníze investovat a začít stavbu, nebo podnikání realizovat. Nebojte se riskovat. Velmi dobře víte, co je a co není dobré udělat.

strelec.jpgSTŘELEC
Láska –
vkládejte do vztahů co nejvíce lásky a nikdy neztrácejte odvahu. Buďte připraveni stát si za tím, co má smysl a nebojte se výzvy přijímat. Nakonec budete i přes překážky v lásce své milované bytosti objímat. Všechny rány láska zhojí a jen odvážný člověk ve výzvách nakonec opravdu obstojí a všechny překážky odstraní.
Zdraví –
mějte na paměti, že je potřeba pečovat nejen o své tělo, ale také o svoji duši. Věnujte si péči na maximum a hledejte si nové výzvy a studium.
Hojnost –
hojnosti budete mít tolik, kolik budete potřebovat a budete mít ještě více a je možné dobře investovat. Například na cestu poznání odcestovat.

kozoroh.jpgKOZOROH
Láska –
nesnažte se ve svých vztazích prosazovat každou cenu, nesvalujte na druhé žádnou vinu. Vaše tvrdohlavost mohla by vaše vztahy oslabovat a vy se snažte více v lásce to, že máte příležitosti k lásce každodenně oslavovat. Láska má lidi něžně zaslepovat a rozbité vztahy mají se slepovat. S láskou nakonec vždy přijde poznání, které dává smysl.
Zdraví –
nebojte se o sebe, i pokud byste měli být nemocní, nakonec vše překonáte a budete zdraví a šťastní. Láska je lékem na všechny bolesti, láska je cestou z neštěstí. Láska je v dešti deštník.
Hojnost-
nemějte strach z toho, že nebudete mít vše, co budete potřebovat. Budete mít vše a ještě více, nyní se bude plnit vaše pokladnice.

vodnar.jpgVODNÁŘ
Láska -
projevujte lásku lidem kolem sebe, nemyslete jen sami na sebe. Dobré a čisté vztahy plné lásky jsou cestou ke štěstí. Láska vždy vše vyřeší a hledejte příležitosti jak o své partnery pečovat a nástroje k tomu, čím je potěšit. Také se snažte je v bolestivých chvílích utěšit.
Zdraví –
buďte opatrní na nachlazení. Dávejte si pozor na to, abyste vždy vnímali své tělo a jeho potřeby. I nachlazení může vám znepříjemnit chvíle klidu, snažte se být více v poklidu, a pokud se nachladíte, nepodceňujte léčení.
Hojnost –
budete mít příležitost dělat to, co vás baví a co vás naplňuje. Tento rok vám nové začátky vaší kariéry slibuje. Vše se bude dít tak, abyste byli spokojeni a plní radosti. Nedělejte si starosti. Hledejte cestu ke své intuici a vnitřní moudrosti. Uplatníte to, co umíte a své znalosti.

ryby.jpgRYBY
Láska –
máte před sebou období lásky a ta zůstane po celý rok všude kolem vás. Budete ji nejen rozdávat, ale také dostávat a vaše vztahy budou se vám zdát tak krásné a dokonalé, jako zázrak. Jen nesnažte se v euforii a v zamilovanosti nikoho na provázek si k plotu přivázat. Dávejte lidem svobodu a neberte jim ji za žádnou cenu.
Zdraví –
budete se dobře mít, budete se dobře starat sami o sebe, a kdo kouří, měl by přestat kouřit a trávit své tělo tímto jedem. Raději procházejte se lesem.
Hojnost –
nepřeceňujte své reálné možnosti a nekupujte si pozornost lidí kolem sebe. Pokud budete si půjčovat peníze, to k neštěstí povede. Hleďte na své reálné možnosti a investujte jen pod vlivem realistického pohledu na věc a moudrosti. Ušetří vám to mnohé starosti.


Speciální horoskop sestavila Lucie Biedermann Doležalová, která s anděly komunikuje. Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama