Krásný příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka s nickem Bohuša. Děkujeme a vy si přečtěte, kterak Bohuša a její kamarádka k důtce kvůli školníkovým plavkám přišly

.

Jednoho předletního víkendu, kdy mě bylo něco kolem patnácti let a puberta cloumala na plný pecky, jsem s kamarádkou vyrazila k místnímu rybníku, kde býval většinou klídek, dát si nerušeně jednu „tabákovou“.

Jééé, to je dneska překvápko...v rybníce se koupe chlápek a nejspíš na „ADAMA“(voda byla sice špinavá nic vidět nebylo), ale podle plavek odhozených na břehu to vypadalo slibně...! Chlápek plaval na druhém konci a vůbec si nevšiml naší společnosti. Mimo plavek na břehu žádné oblečení nebylo, a tak jsme se těšili, že konečně uvidíme nevídanéééé...:-)

A tak my, pubertačky škodolibé, plavky mu nepozorovaně hodily na blízký strom a ukryly se do  rákosí, kde jsme netrpělivě šlukovali jako o život a čekali na „zázrak“...!

Joooooo, už se blíží ke břehu...z vody vyskočil a vypadal jako vodník, (týýý jo, to je náš školník), v té chvíli mě zamrazilo...to, na co jsme čekaly snad půl hodiny, měl ukryté asi až v žaludku, takže jsme stejně neviděli vůbec nic a zoufale hledal plavky...to už kamarádka nevydržela a vypukla smíchy...v zápětí jsme vyskočily z rákosí a našemu školníkovi se snažily zdrhnout, což se nám v té chvíli podařilo...!

Ale na pořádný průšvih bylo zaděláno...v pondělí si nás zavolal do ředitelny náš pan ředitel...seděl zde i pan školník a my jen ZÁZRAKEM nedostaly dvojku z chování...napravila to veřejná omluva, doma jsem chytla pár facek a zaracha, a z kapesného jsme se našemu panu školníkovi musely složit na nové plavky.

Plavkám zdar  Bohuša

Ten školník byla tedy pěkná sketa. Zamindrákovaný žalovníček. Místo, aby se styděl, že jste ho viděly nahého a pěkně o tom mlčel, ještě z toho vytřískal nové plavky. Měl si je sundat z toho stromu

 

Máte také nějakou příhodu s pánskými plavkami, milé ženy-in? Pokud ne, napište nám, jaký názor máte na pánskou plavkovou módu, a které plavky se vám líbí na vašem partnerovi

Své příspvěky a fotografie můžete posílat na redakce@zena-in

 

Reklama