Dobrý den.
Jééé, téma akorát na schlazení:-))). Já se v létě ráda schladím kdekoliv a kdykoliv, ale nejčastěji vyrážíme na koupaliště nebo na blízkou přehradu nebo aspoň do vln našeho malého zahradního bazénku:-).

Nejraději samozřejmě vzpomínám na naši svatební cestu v Řecku a nádherně průzračné moře, kde jsem se ani nemusela bát svých neplaveckých schopností, neboť mě mořská slaná voda nadnášela už sama o sobě:-).

Pár kilometrů od domova máme přehradu, sice není moc veliká ani nějak super čistá, ale na zaplavání to stačí. Kolem dokola ji s prutama "obletují" samí rybáři a úlovky opravdu stojí za to.
Na jedné straně se nachází nudistická pláž, je přírodní a bývá tam narváno. Vesnice nevesnice, třeba tam potkáte i souseda:-)). Je tam i volejbalové hřiště a to je právě ta největší sranda, jak se těm chlapům při každém výskoku a odbíjení hýbou ty jejich "přednosti":-).

Nad nudistickou pláží je louka a les a často se tam pasou krávy, takže úplně ideální nádherný pohled na krajinu.sáček v táboře(dvouslovný název města)

To néé, já tam nechodím, neukazuji nikomu na své úžasné tělo, jen tam občas kolem chodíme, ať už s manželem na ryby nebo když si hledáme klidné místečko na zaplavání. Dcerka má nejraději stejně koupaliště, kde se vyřádí s dětmi a voda je alespoň čisťounká. Tak už se úplně těším, až se dneska zchladím, dopoledne v našem malém bazénku a odpoledne, doufám, vyrazíme někam k vodě.
Přeji moc krásný letní den.

Lucka.


Milá Lucko,
koukám, že je tam u vás doma živo. Pruty, naháči, krávy...
Minulý týden jsem se byla také koupat v přehradě. Na našem oblíbeném místečku proti orlickému zámku.
Vždycky tam byla průzračná studená voda, čisté břehy, málo lidí.
Dnes voda jak ze stoky, začínala kvést, všude nepořádek včetně mrtvých ryb, mraky lidí a rušný provoz motorových plavidel všeho druhu.
Jedním slovem - zklamání.
Reklama