Přináším vám bleskovou reportáž z ojedinělé akce. Kdo dřív přijde a svlékne se do prádla, získá oblečení zdarma.  Co jsou schopni lidé ukázat, jen aby ušetřili, je někdy až zarážející.

Někteří se postavili do fronty dokonce už včera okolo deváté večer. Noci jsou horké, ale přestát bouřku a krupobití kvůli pár hadříkům, to už je obdivuhodný výkon. A jak je vidět, mnohým stál opravdu za to. Příznivkyně a příznivci této pestré módy si mohli vybrat dva kousky bez ohledu na cenu. Jeden vršek a jeden spodek. Mělo to ale podmínku. Svléknout se do prádla a vyplnit formulář, ve kterém se zavazují, že jsou plnoletí a svlékli se naprosto dobrovolně.

Když jsem přišla na místo, už se tam producírovala jedna dáma (středního věku) ale byla policistou vyzvána, aby se oblékla. Ostatní stáli poslušně ve frontě oblečení a čekali na úder deváté hodiny, kdy se měl otevřít obchod. Pak se prvních sto uchazečů opravdu svléklo do spodního prádla. Někdy bylo až zarážející, že si nedali víc záležet na jeho výběru. Ano, i vytahané a zaprané kousky byly vidět.

V obchodě, který byl k dispozici jenom jim, si mohli vybrat své oblečení, obléknout se do něj a nechat se vyfotografovat před butikem Desigual.

Pak už bylo jen na nich, jestli půjdou vítězoslavně světem v novém oblečení, nebo se převléknou opět do svého.

Tolik slovem a nyní obrazem  

desigual

Tyhle šaty se fakt povedly

par

Moji favorité

 

Reklama