naked

Když se heterosexuální muž podívá na nahého muže, většinou se pousměje. Nic, co by neznal, a nádavkem nic extra estetického. Ano, někteří hodně vysportovaní muži hrají pěknými svaly, ale když jde o jisté partie, dojde většinou na porovnávací hodnocení a automatické zesměšnění hodnoceného „chobotku“. Chlapi jsou prostě soutěživí. Ovšem pohled na nahou ženu je pro heterosexuálního muže nejen vzrušující, ale často i vrcholně estetický zážitek.

Když se heterosexuální žena podívá na nahou ženu, často ji dokáže pochválit, všimnout si toho, jak je krásná, i když má nějaké vady. Ovšem stejná žena při pohledu na nahého muže propukne v smích. Čím to je?

Jnakedde pravděpodobně o výtvarné umění. Zobrazování nahých mužů bylo populární za starověku, ale časem se mužská nahota jaksi tabuizovala. Zato ženské tělo, to své vnady ukazuje napříč celou historií. Je chváleno a opěvováno nejen výtvarníky, ale i literáty...

Téma dne: Váš vztah k nahotě!

Jak již bylo naznačeno, dnes se budeme v denním tématu bavit o nahotě. Zajímal by mě váš názor. Co si myslíte o mužské a ženské nahotě? A nejen to, hlavní otázkou je...

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

lupa

Reklama