Když mi bylo kolem dvacítky, tak jsme jezdily s kamarádkami na dovolenou na kole, na 14 dní jsme vyrazily na cesty kolem republiky nebo i k sousedům do Rakouska a Německa. Ten rok jsme jely po jižních Čechách. Většinou jsme se snažily jezdit po okreskách, kde člověk nepotká moc aut, nebo lesem.

Jely jsme po zapadlé silničce, když nás míjela stará škodovka a v ní byl nějaký muž, všimly jsme si, že nemá tričko, ale vzhledem k tomu, že byl venku pařák, tak nás to nějak nepřekvapilo. O to větší bylo překvapení, když pár metrů před námi zastavil, a když jsme dojížděly k němu, najednou vystoupil z auta a byl celý nahý.

Vzhledem k tomu, že jsme byly 3, tak jsme se nebály, ale začaly se nehorázně smát, což muže (mohlo mu být něco málo přes 30) evidentně vyvedlo z míry, že rychle zajel zpět do auta a čekal, až odjedeme hodně daleko, aby se s námi už nemusel míjet. Nejvíc mě pobavila jedna z kamarádek, která hůř vidí, když prohlásila, že si ani nespravila oko, že špatně viděla, že jela poslední a my jsme jí clonily.
 
Hanka

Hanko, mé setkání s exhibicionistou tak veselé nebylo - a kdo ví, jestli by bylo vaše, kdybyste tam byla sama :-). Já nastupovala jako malá holka do výtahu a on se na mě nalepil, vyndal ho a před mýma očima s ním mrskal... No fuj. Tak rychle jsem po schodech ještě neběžela!


Zítra se na vás těší Iveta se svými inzeráty. A těšte se, budete si moct lecjaký inzerát přečíst i zadat. Zítra prodáváme, nakupujeme, půjčujeme, seznamujeme se, atd. - vše pouze zítra!


Téma na čtvrtek? INZERÁT
Našla jste díky němu lásku?
Setkala jste se s podivínem?
Už jste něco výhodně prodala či koupila?
Podvedli Vás a peníze či věc jste nedostala?
Skrývalo se v balíčku něco jiného?
Proč inzerátům (ne)důvěřujete?

Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Reklama