Veronika Fenclová

Veronika Fenclová včera stanula na Primě po boku Libora Šuly v pořadu Nahá jsi krásná. Její příběh je smutný, přítel ji opustil v době, kdy byla těhotná – připadala mu totiž tlustá. Veronice to srazilo sebevědomí hluboko pod bod mrazu...

Možná máte podobnou zkušenost. Jak ji řešila Veronika a jaké jí zůstaly pocity? Hodně jí pomohla maminka, ostatní se dozvíte v našem rozhovoru...

Veronika FenclováJméno: Veronika Fenclová
Znamení: Lev
Povolání: Studentka / Mateřská dovolená

Jak těžké bylo přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Poprvé jsem psala přihlášku s kamarádkou – byla to spíš legrace. Ale později jsem o tom hodně přemýšlela a napsala přihlášku znovu, přesně tak, jak to cítím a jaký mám problém. Těžké to nebylo, nepočítala jsem, že se dostanu na casting, a už vůbec ne, že by mě mohli vybrat. Prostě jsem to zkusila a ono to vyšlo. Když mi zavolali, že mě chtějí, začala jsem se strašně smát a adrenalin mi stoupnul hodně vysoko! Nevěřila jsem tomu, ale bylo to tak!

Stanout ve spodním prádle před kamerami - jaký je to pocit?
Poprvé jsem ve spodním prádle stála, když mě fotili na billboard. Strašně mi tlouklo srdce, ale zvládla jsem to. Pak byly na řadě zrcadla, byla jsem nervózní a cítila jsem vnitřní paniku. Ta naštěstí brzy opadla, po seznámení s Liborem. Ten človíček má skutečně velký dar a já se vedle něj cítila naprosto v bezpečí. Takže jsem hned zapomněla na kamery, měla jsem pocit, že si povídám jen s ním, že to poslouchají jen lidé kolem nás, kteří byli naprosto báječní!

Potom jsem si zkoušela prádlo u Helenky, která mi ukázala, co můžu a co bych neměla nosit. Samozřejmě tam stud byl, jenže prádlo bylo tak nádherné, přišlo mi, že by ho lidé měli vidět. To mi před kamerou pomohlo a samozřejmě i štáb a Libor. Všichni mi říkali, jak mi to sluší. Cítila jsem se moc dobře!

A co nahá před objektivem fotoaparátu?
Focení aktů jsem se doslova bála. Ale všechno je o lidech, kteří mi pomáhali, aby to tak nebylo. Uvolnila jsem se, když mi ukázali během focení jednu fotku. Byla nádherná, všechno napětí ze mě spadlo a já si to začala užívat. Myslím, že se fotky podařily. Stálo to za to!

Jste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Jsem spokojená hlavně sama se sebou. Všechno jsem si v hlavě urovnala a už vím, co chci. Co se týká těla, vím, že to není úplně ono, ale určitě už se kvůli tomu nebudu trápit a litovat. Koupila jsem si brusle a začala jsem na sobě makat. Teď už to záleží jenom na mně a já si věřím (směje se). Věřím, že svou postavu dotáhnu tam, kam chci.

 

 

Přítel vás opustil, když jste byla těhotná, přesto mu to prý nezazlíváte, proč?
Já mu zazlívám jen, že se nechová jako otec. To, že mě opustil v době, kdy člověk toho druhého opravdu potřebujete, je sice zlý, navíc když víte, jaký byl hlavní důvod... ale nechtěla bych, aby se se mnou trápil, takže jsem mu to už svým způsobem odpustila. Už bych ho ani nechtěla. Vím, že je teď spokojený a zamilovaný a já mu to celým srdcem přeju!

Jen bych chtěla říct ženám, které mají doma chlapa, co je pořád shazuje a říká o nich opravdu ošklivé věci, ať si to nenechají líbit. Podle mě si takový chlap léčí svoje komplexy a nestojí za to. Jak nás vůbec nemůžou milovat?
Já mám Honzíkova otce ráda, ale už jen jako kamaráda. On to má asi stejně, takže máme hezké přátelství. Jen mě mrzí jeho city k Honzíkovi, ale vím, že už to lepší nebude...

Viděl se někdy Honzík se svým otcem?
Viděl Honzíka po narození, když mu bylo jen pár hodin. Pak za námi pravidelně dojížděl, ale bohužel hodně pracuje, takže přijel většinou, když Honzík spal. Teď už ho vidí opravdu minimálně. Honzík ví, že je to jeho tatínek, na fotkách ho poznává, ale jinak si myslím, že k němu žádné city nechová. Aspoň to Honzíka nebolí, když ho nevídá.
Je to vlastně docela smutný...

Veronika Fenclová

Jak na natáčení reagoval Honzík a vaše maminka?
Pro Honzíka to bylo hodně neznámých tváří najednou, takže se mě držel jako klíště. Ale za chvilku už se seznámil a byl v pohodě. Komunikoval a zlobil... no, prostě celý můj malý andílek s ďáblem v těle (smích). Natáčet se moc nechtěl, protože ho zajímaly věci kolem světla a spousta dalšího, ale zvládl to!

Co se týká mých odjezdů od něj na natáčení, to už bylo trochu horší. Nechtěl ode mě a hlídal si mě. Vždycky mě to bolelo a bylo mi smutno, ale věděla jsem, že je o něj dobře postaráno. Mám kolem sebe báječné lidi, kteří mi pomáhali, a za to jim děkuju!

Maminka byla skvělá. Všechno zvládla na jedničku a hlavně to se mnou ten měsíc vydržela. Štáb si ji oblíbil a maminka si zase oblíbila je.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Samozřejmě rodina a přátelé. To byla a je největší opora, jakou si člověk může přát. A kdybych měla jmenovat jediného člověka, tak maminka.
Určitě mi pomáhal i celý štáb: Jsou to zlatíčka.

Veronika Fenclová

Myslíte si, že vám může účast v pořadu nějak pomoci při hledání nového partnera?
Jako myslíte, že by se mi začali ozývat ctitelé (smích)? Tak to si vážně nemyslím. Natáčení určitě pomohlo mně samotné, protože se za sebe už nestydím. Samozřejmě, že teď hned nechci nějakého, co půjde kolem a bude se zajímat. Chci si počkat na nějakého pana neznámého, který bude stát za to. Už nejde jen o mě, ale i o Honzíka. Prostě jsme dva a ten neznámý nás tak musí chtít. Rozhodně bych nedala přednost známosti před synem! Honzík je na prvním místě. Ale, popravdě, už se těším, až jednou budeme tři!!

Kdybyste stála před rozhodnutím jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Bez váhání, protože to bylo poučné a moc mi to pomohlo. Můžu ten pořad jen doporučit, byl to skutečně zážitek na celý život a ještě k tomu jsem poznala spoustu báječných lidí!

Veronika Fenclová

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Jasně že ano. Chtěla bych vědět, co si o tom myslí další lidé. Říct jim svůj názor, protože vím, že ne každý si bude myslet, že to opravdu pomohlo.

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po odvysílání pořadu?
Koukala jsem se a jsou to tak velké emoce, že se to ani nedá popsat. Nejdřív jsem se bála, že se v pořadu hrozně shodím, ale nakonec to šlo. Snad mi to i slušelo...

Foto: Archiv TV Prima

 

Nahá jsi krásná na Ženě-in

rozhovor: Nahá jsi krásná: Jana Šmídová
Jana bude Nahá a krásná
rozhovor: Nahá jsi Krásná: Milana Kosmálová
V televizi: Nahá a krásná Milana
rozhovor:Nahá jsi krásná: Iveta Steinerová
Nahá a krásná: Selhala jsem a neuspěla
rozhovor:Nahá a krásná: Lucie Maierová
Nahá a krásná opět na Ženě-in!
rozhovor:Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středy můžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor:Nahá a krásná: Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor:Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

 

Chcete se na něco Veroniky zeptat? Nyní máte jedinečnou šanci, piště jí své dotazy do diskuze, Veronika nám totiž slíbila, že bude celý dnešní den zhruba od 10.00 hodin on-line a ráda vám na vaše otázky odpoví!

Reklama