Karolína KocourkováKarolína se má ráda, a proto by chtěla přijmout i svoje tělo, nejen svou tvář. Vidí se ale téměř jako chlap, svému tělu říká Karel. Tak jí také říkali spolužáci ve škole. Problémy a nehezké věci zametá pod koberec, takže se v její skříni, kde dnes visí převážně sportovní oblečení, asi nějaký ten kostlivec najde...

Pracuje jako manažerka restaurace a žije s o třicet let starším, dobře situovaným přítelem, kterému se líbí. A v tom je právě háček - přítel podniká úspěšně v gastronomii a s Karolínou si dopřávají. Oba milují jídlo, někdy pořádají skutečné hody i kolem desáté večer, Karolína to nazývá gastronomickým orgasmem. Je to vůbec požitkářka, i když má ráda zdravé věci, neomezuje se a života si ráda užívá včetně sexu. Je kreativní a hravá, inteligentní, má smysl pro humor, jejím velkým koníčkem je fotografování.

Když trochu povyrostla, spolužáci se jí smáli, že je zavalitá, a oslovovali ji Karle. Mrzelo ji, že se za ní kluci neotáčejí a vnímají ji jen jako kamarádku. Myslela si, že ji nikdo nechce, a trápila se kvůli tomu. Jinak ale Karolína pocity ukřivděnosti nebo přehnaným studem netrpí. Vnímá se jako extrovert, hrávala dokonce divadlo a šla odhodlaně do pořadu Nahá jsi krásná. Cítí se mladší, než je, tak na jednadvacet.

 

Rozhovory s hrdinkami pořadu Nahá jsi krásná

Veronika Fenclová
Jana Šmídová
Milana Kosmálová
Iveta Steinerová
Lucie Maierová
Adéla Zuzánková
Hanka Řimnáčová
Katka Matušíková

 

Karolína brzy ráno vstává, aby se mohla pěkně upravit. Prohlíží v zrcadle všechny své domnělé tělesné nedostatky, zkoumá celulitidu, v rukou potěžkává tukové záhyby v pase a na bocích, hodnotí nestejně veliká prsa. Po této každodenní konfrontaci si vezme menší zrcátko a věnuje se hlavě, která se jí jakž takž líbí. Perfektně se nalíčí, s účesem prý umí hotová kouzla, a pak najde odvahu vyjít do ulic. „Ulítává" na botách, má jich doma 35 párů! Také miluje šperky - boty a šperky totiž nemají s konfekční velikostí nic společného. A ví, že kvalitně střižené sako udělá dobrou službu každé siluetě.

V minulosti chtěla odpoutat pozornost od své postavy optickým trikem. Aby upozornila na hezkou hlavu a obličej, nosila výstřední účesy - postupně byla holohlavá, zkoušela i oranžové nebo pruhované vlasy. Také chodila do školy v sárí nebo dorazila v šatech z listí - jako královna podzimu, to aby si okolí všímalo jejího „obalu" a ne toho, co je pod ním. Podaří se Liborovi probudit lásku ke Karolínou tolik proklínanému obalu, respektive k vlastnímu tělu, a přesvědčí ji, že je nahá krásná?

Zdroj: Veronika Rozumková, TV Prima

Nenechejte si dnes ujít další díl pořadu Nahá jsi krásná ve 21.15 na Primě! Zítra přijďte o Karolíně diskutovat na Ženu-in pod náš exkluzivní rozhovor!

Reklama