Míša Ballová

Osmadvacetiletá Míša Ballová je máma od tří dětí, která v životě hodně pracovala a na rozdíl od předchozích účastnic pořadu Nahá jsi krásná ji netrápí kila navíc. Vždy měla spíš opačný problém a tvrdí, že si málokdo dokáže představit, jak je protivné, když vám někdo stále vytýká, že jste hubená jako tyčka. Míša má proto nízké sebevědomí, kterému navíc nepomohlo ani to, že se jí už po prvním dítěti udělaly velké strie.

Jak si Libor Šula poradil s Míšinými problémy? To jste viděli včera na Primě, dnes si můžete přečíst náš rozhovor s Míšou a popovídat si s ní v diskuzi pod ním...

Míša BallováJméno: Michaela Ballová
Znamení: Beran
Povolání: Na mateřské dovolené

Bylo pro vás těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Těžké to nebylo. V době, kdy jsem přihlášku do televize Prima posílala, jsem ještě nevěděla, čím vším projdu při natáčení. Chtěla jsem pro sebe něco udělat, tak jsem to riskla.

Jaký je to pocit stát ve spodním prádle před kamerami?
Jelikož jsem před kamerou stála nejprve dva natáčecí dny oblečená a štáb byl sestavený z úžasných lidí, které jsem po prvních pár hodinách vnímala jako přátele, tak jsem kameru ve chvíli, kdy jsem musela do spodního prádla, prakticky nevnímala.

A co nahá před objektivem fotoaparátu, jak jste se cítila?
Musím říct, že to bylo to nejhorší z celého natáčení. Nešlo o to, že bych se styděla za to, jak vypadám, ale bylo mi prostě nepříjemné odhalit se před cizími lidmi tak, jak mě pán Bůh stvořil.

  • Míša dostala štíhlé tělo do vínku, přesto vnímá jen nedostatky. Myslí si, že má velké klouby, které deformují její útlou kostru, a povadlá prsa po dětech. A samozřejmě strie! Tričko nesvlékne ani v intimních chvílích s manželem. Také si myslí, že je nevýrazná a má nekvalitní vlasy.

Míša BallováJste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Určitě. Začala jsem se oblékat do obtažených kalhot, nosit krátké sukně a hlavu nahoru.

Jak na vás zapůsobil Libor Šula? V našem magazínu je občas čtenářkami kritizován za to, že se hrdinek pořadu příliš dotýká. Nebyly vám jeho doteky z počátku nepříjemné?
Vůbec ne. Libor je úžasný. Okamžitě se mi vryl do srdíčka jako skvělý člověk. To, že mě občas chytil, pohladil nebo se mě dotkl, jsem nijak negativně nevnímala. Naopak, dodával mi tím pocit, že partie, které se mi na mně samotné nelíbily a nechtěla jsem se jich nedotýkat, nemusí být pro ostatní tak odpuzující.

  • Radek, Míšin druhý manžel, se rád otáčí po jiných. To je hlavní důvod, proč si Michaela nepřipadá pro svého muže dostatečně atraktivní. Chtěla by to napravit a cítit se jako modelka, jako sexy krasavice, která dokáže okouzlit svého Radka tak silně, aby měl oči jen pro ni.

Jste podruhé vdaná? Radek, váš druhý muž, ale kouká po jiných - žárlíte?
Určitě ano. Ale udržuji si jen takovou tu zdravou žárlivost.

Míša Ballová

Myslíte si, že s koukáním po jiných přestane, když změníte image?
Kdybych si to myslela, tak bych byla naivní. Ale doufám, že ocení to, že jsem se chtěla změnit pro něj.

Jak vůbec Radek reagoval na natáčení pořadu Nahá jsi krásná?
Moc mi pomohl tím, jak mě po celou dobu natáčení podporoval. Jsem mu opravdu vděčná. Musím říct, že to v jeho okolí nikdo nečekal. A myslím, že to opravdu pomohlo i našemu vztahu.

A jak na natáčení reagovaly vaše děti a maminka?
Mamka mi řekla, že mám odvahu, a děti se těšily, že budu v televizi.

Míša Ballová

  • První manžel Míši byl o devět let starší. S ním má dvě děti, ale protože chtěla ještě něco „prožít", rozvedla se. Zamilovala se do Radka, kolegy z práce. Pracovala u pásu, pak ale povýšila a Radka si vydupala nejen jako spolupracovníka, ale i jako partnera. Proč vydupala? Zjistila totiž, že má kromě ní ještě přítelkyni na Slovensku, a svedla o něj boj. Vyhrála a dnes jsou spolu už tři roky, z toho jsou rok manželé - mají syna Davídka. Na krušné chvíle, kdy nevěděla, kam se bude jejich vztah ubírat dál, ale nezapomněla. Navíc ji Radek vždycky nešetří, někdy si k jejím nedostatkům řekne své. Je to motorkář a Michaela by ráda jezdila s ním. Snad aby s ním trávila víc času, měla ho na očích a zažila trochu adrenalinu.

Vy byste ráda s Radkem „motorkařila“ - mluvili jste spolu o tom už dřív?
Ano, už delší čas uvažuji o řidičáku na motorku. Radek mě k motorkám přivedl, protože jsem takový technický typ, tak jsem jim propadla. Strašně ráda leštím jeho novou mašinu a hltám všechny informace o motorkách, kterými mě zahrnuje. Je to skvělý pocit cítit vítr ve vlasech!
Jedinou překážkou naplno se motorkám věnovat je náš nejmladší syn David, který je ještě příliš malý, než abych ho někomu svěřila na celý den nebo dokonce víkend.

 

 

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Určitě Radek, byl úžasný.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do pořadu Nahá jsi krásná nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Pokud by se vynechaly fotky, tak bych do toho šla.

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
S radostí.

Míša Ballová

Doporučila byste pořad Nahá jsi krásná i dalším ženám?
Vřele tento pořad doporučuji všem ženám, které nejsou z jakéhokoli důvodu se sebou spokojené. Opravdu hodně záleží na tom, jak se na sebe žena dokáže dívat, a Libor má dar v každé ženě sebevědomí objevit

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po odvysílání pořadu?
Smíšené. Hrozně mě mrzí, že z manžela, který mi vlastně celou dobu nejvíc pomáhal, udělali sobce, co myslí jen na sebe. Spousta věcí, které jsem tam řekla, vůbec v televizi nebyla. Mrzí to i manžela, ale je nám jasné, že to sestříhali tak, aby se na to lidé dívali. Radek je skvělý člověk a rozhodně není žádný sobec.

Foto: Archiv TV Prima

 

Kam dál?

Více o Míše...
Míša Ballová: Hezké řeči ty ošklivé nepřebijí

Rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná...
Marta Melounová

Lucie Staňková
Michaela Plasová
Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová

Milana Kosmálová

Iveta Steinerová

Lucie Maierová

Adéla Zuzánková

Hanka Řimnáčová

Katka Matušíková

 

Jak se vám Míša v pořadu líbila? Myslíte si, že jí pořad může dlouhodobě pomoci dívat se na sebe „lepšíma“ očima? Chtěla byste se na něco Míši zeptat? Něco jí popřát?

Reklama