Milana 1.

Libor Šula vám ve včerejším díle pořadu Nahá jsi krásná představil další odvážnou ženu. Dvaatřicetiletou maminku tří dětí Milanu. My pro vás dnes máme exkluzivní rozhovor s Milanou.

Zjistěte, jak se Milana cítila hned po zhlédnutí sebe samotné v televizi, v jednom z nejsledovanějších pořadů.

Jméno: Milana Kosmálová
Znamení: Beran
Povolání: prodavačka


Bylo pro vás těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?

Těžké to pro mě nebylo vůbec. I když jsem se sebou nebyla spokojená, brala jsem to sportovně.

Jaký to byl pro vás pocit být ve spodním prádle před kamerami?
No, tak to bylo hodně těžké a nepříjemné. Pocit, že na vás kouká spousta očí, a ještě k tomu mužských... cítila jsem se velice nepříjemně. Časem jsem si zvykla. Svlíkat jsem se musela několikrát, takže jsem přestala časem vnímat, že se stydím a že jsou to muži, kdo se na mě dívá. Pak už jsem se tomu musela i smát...

A co nahá před objektivem fotoaparátu, jak jste se cítila?
Focení už jsem brala úplně jinak, protože focení bylo ve finále, a to už jsem byla tak zvyklá, že jsem se spíše těšila. Co si budeme povídat: Pan fotograf je profesionál, to samé i Liborek a kameraman, kteří byli u focení.

Milana 2.

Jste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Se svým tělem jsem po natáčení docela spokojená. Od chvíle, kdy se mi z Primy ozvali, že mě vybrali, začali pracovat nervíčky a i fyzicky začalo tělo fungovat trošku jinak. Jezdit z Opavy do Prahy je maličko náročné. Domů jsem se vracela o půlnoci a ráno hned do práce. Takže se mi podařilo během natáčení přijít o 8 kg. Začala jsem se vnímat trochu jinak, pozitivněji. Také jsem si koupila permanentku do posilovny, tak doufám, že se budu cítit lépe a budu spokojenější ještě víc!

Řekněte mi něco víc o vaší liposukci, proč vám připadá, že vám nepomohla?
Fyzicky mi pomohla do té míry, že jsem se zbavila 3,8 l tuku a mohla jsem si konečně pořídit kalhoty normální velikosti. V hlavě mi ale stále zůstala určitá nespokojenost, kterou jsem nedokázala definovat, a mé tělo se mi i potom nelíbilo!

Váš manžel je fotbalista, přesto se sama nepřinutíte sportovat. Teď jste si ale koupila permanentku do posilovny. Myslíte, že se to skutečně změní?
Zjistila jsem, že doma cvičit nikdy nebudu a nedonutím se! I když jsem si pořídila permanentku do posilovny, tak vím, že se budu snažit, ale samotné se mi určitě nebude chtít chodit. Nebo aspoň do té doby, než si zvyknu. Takže se budu také spoléhat na kamarádky a okolí. Potřebuji stále podporu od přátel. No a taky někoho, kdo mě nakopne...

Také už mám slíbené kolečkové brusle, které mi půjčí kamarádka, tak zkusím i tuhle formu sportu, protože vím, že na mé problémové partie by to mohlo být to pravé ořechové (smích).

 

 

Jak vůbec na účast v pořadu reagoval váš manžel?
Manžel nereagoval vlastně vůbec nijak. Snad ani nestihl nějak reagovat, protože to byly takové fofry, že i já si určité momenty nevybavuji. Samozřejmě, že doufá, že mě to ovlivní pozitivně.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Každopádně to byla nejbližší rodina. Manžel a mamka-tchyně, protože jsem mohla v klidu odjíždět na natáčení a věděla jsem, že bude doma všechno v pořádku. Díky tomu jsem byla v klidu. Sice nastaly větší zdravotní problémy u všech tří dětí a já měla špatný pocit, že odjíždím, ale jinak to nešlo. Naštěstí jsme to všichni zvládli.

Také pro mě byly oporou moje velice dobré kamarádky. Některé z nich byly i v Praze a byly se mnou až do úplného konce. Manžel tam nebyl, tak jsme si to užily všechny (usmívá se).

Zúčastnit se pořadu Nahá jsi krásná, to chce pořádnou odvahu. Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co nemáte odvahu?
Myslím, že pořad Nahá jsi krásná je naprosto v klidu a není tak drsný jako podobný pořad z konkurenční televize. Jediné, na co bych neměla odvahu, je jít do pořadu Nic než pravda. Jsem dobrodruh a šla bych do čehokoliv. Jen bych se vyvarovala pořadů, kde by vás měl někdo ponižovat a vozit se po vás.

Milana 3.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Do tohoto pořadu bych šla každopádně znovu a velice ráda. Už jen kvůli lidem, kteří na tomhle pořadu pracovali a spolupracovali se mnou. Byli všichni moc milí a já na ně nikdy v životě nezapomenu. Mám za sebou moc krásný zážitek a ráda bych ještě někdy něco takového prožila.

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Bude mi potěšením (usmívá se).

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po odvysílání pořadu?
Určitě výborné. Popravě jsem z toho měla strach ještě asi před hodinou, než se začal pořad vysílat. Ale udělali to moc hezky, cítím se teď hodně dobře.

V pořadu se hdně mluvilo o vaší mamince, se kterou máte špatné vztahy a nestýkáte se, myslíte si, že vás bude kontaktovat po vaší účasti v Nahá jsi krásná?
Možná, když na mě sežene telefon.

A bojíte se toho?
Asi trochu ano. Doufám, že ten telefon nesežene, bylo by mi to nepříjemné. Ale vlastně je mi to jedno.

 

Nahá jsi krásná na Ženě-in

V televizi: Nahá a krásná Milana
rozhovor: Nahá jsi krásná: Iveta Steinerová
Nahá a krásná: Selhala jsem a neuspěla
rozhovor:Nahá a krásná: Lucie Maierová
Nahá a krásná opět na Ženě-in!
rozhovor:Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středy můžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor:Nahá a krásná: Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!

rozhovor:Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

 

Milana přislíbila, že se do diskuze s vámi zapojí, je ale pravděpodobné, že se jejích odpovědí dočkáte až odpoledne, kdy se vrátí z práce. Máte na Milanu nějakou otázku?

Reklama