Nahá jsi krásná, Michaela

Jako takřka každou středu, můžete si v magazínu Žena-in i dnes přečíst exkluzivní rozhovor s účastnicí pořadu Nahá jsi krásná, který vysílá každý týden TV Prima. Tentokrát se hrdinka pořadu jmenuje Michaela Plasová.

Míše je 31 let, žije v Kralupech nad Vltavou a s manželem vychovávají sedmiletého Marka a čtyřletou Jindřišku. Říká, že v její nové rodině je až na peníze, s nimiž válčí, všechno v pořádku, respektive bylo by, kdyby si z dětství nepřinesla do vztahu úplně pošlapané sebevědomí.

Jméno: Michaela Plasová
Znamení: Rak
Povolání: Pokladní v hypermarketu

  • Míša se vidí jako bytost s příliš silným krkem, vadí jí „hrozná“ prsa, velké břicho a silná a třaslavá stehna. Aby zakryla tyto nedostatky, nosí jen dlouhé kalhoty, tričko a tenisky - vše pokud možno v myších barvách.

Bylo pro vás těžké přihlásit se do Nahá jsi krásná?
Přihlásit se pro mě nebylo těžké, jen jsem to zkusila a ono to vyšlo.

Jak jste se cítila ve spodním prádle před kamerami?
Můj pocit ve spodním prádle byl až nechutný. Viděla jsem ty špeky a povislé bříško a bylo mi do breku.

A nahá při focení?
Při focení to bylo lepší. Hlavně jsem byla unavená a účes, který mi vytvořili, mi trochu toho sebevědomí přidal, takže se to nedá srovnat se zrcadly.

  • Nahá jsi krásná, MichaelaI když její o tři roky mladší muž dělá, co může, aby se Míša cítila jako přitažlivá žena - protože pro něj taková je -ona si nevěří a každou lichotku bere spíš jako útěchu. V dětství se cítila osamělá, stála stranou kolektivu, připadala si jako úplný outsider. Rodiče se o její problémy nezajímali, snažili se, aby Michaela a její sourozenci byli tak nějak oblečení a neměli hlad, ale to bylo tak všechno. Míša si připadá jako nechtěné dítě, neměla ani pomůcky do školy, děti se jí proto stranily nebo se jí pošklebovaly.

Jste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Já se svým tělem budu spokojená, až uvidím výsledky. Musím začít cvičit a omezit se v jídle.
Jak na vaši účast v pořadu reagovalo vaše nejbližší okolí?
Rodina na moje přihlášení reagovala kladně.

  • Míšin otec byl profesionální voják, který nebýval moc doma, často cestoval. Maminka je pomocná kuchařka ve školní jídelně a vztahy mezi dcerou a rodiči nejsou ideální. Michaele nepomáhají s dětmi a nezájem z jejich strany přetrvává.

Co rodiče? Nebojíte se jejich reakcí po zhlédnutí pořadu?
Reakce rodičů se bojím, takže se těším, až to bude za mnou a trochu to utichne, ale na druhou stranu... to oni si musí přiznat své chyby.

  • Míša je stydlivá, a proto je zázrak, že se před osmi lety odhodlala oslovit nynějšího manžela a vyzvala ho, aby ještě neodcházel z vinárny. Přemluvila ho - a dobře udělala, její muž je dnes tou největší kotvou jejího života. Marek je rád, že se Míša přihlásila do soutěže, protože i když jemu nepřipadá ošklivá nebo tlustá, vadí mu, že se tak sama vidí a nemůže se zcela uvolnit a odhodit zábrany v intimních chvílích, kdy jsou spolu.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
V průběhu mi pomohl nejvíce můj manžel Marek, který to všechno vlastně prožíval se mnou. Také mi byla oporou „máma“ a moje sestra.

Účast v takovém pořadu vyžaduje slušnou dávku odvahy. Vy jste ale docela stydlivá. Je něco, na co odvahu nemáte?
Něco ve vzduchu.

 

 

Šla byste do natáčení znovu, když už víte, čím vším jste musela projít?
Kdyby to bylo bez zrcadel, billboardu a bylo by tam jen to příjemné, tak určitě a ráda (smích).

Zapojíte se do diskuze se čtenářkami na našem magazínu?
Ráda se zapojím. Chci se tomu postavit čelem.

Jak se cítíte teď, těsně po zhlédnutí pořadu v televizi?
Strašně se bojím...

 

Přečtěte si další rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná!

Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová
Milana Kosmálová
Iveta Steinerová
Lucie Maierová
Adéla Zuzánková
Hanka Řimnáčová
Katka Matušíková

 

Je vám Míša sympatická? Jak na vás zapůsobila v pořadu? Myslíte si, že jí to před kamerou slušelo? Chtěli byste se Míši na něco zeptat?

Reklama