Marta Melounová

Včera v noci jste viděli na Primě příběh Marty Melounové v pořadu Nahá jsi krásná. Dozvěděli jste se o ní, že v dětství spadla z koně, natrhla si ledvinu a musela být skoro dva měsíce v nemocnici. O ledvinu nakonec přišla. Na koni jezdí dodnes, ale začala se bát skákat přes překážky. Hospitalizace a rekonvalescence způsobily, že se sportovkyně začala zakulacovat, to byl jeden z hlavních důvodů, proč se přihlásila do pořadu Nahá jsi krásná a svěřila se do rukou Libora Šuly.

Marta MelounováJméno: Marta Melounová
Znamení: Rak
Povolání: Momentálně nezaměstnaná
Přezdívka: Melounek nebo Maky

Bylo pro vás těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Samotné přihlášení nebylo nic těžkého, a ani ten konkurz. Nejhorší byl asi ten strach z neznáma.

Jaký je to pocit stát ve spodním prádle před kamerami?
Nemám ráda kamery ani fotoaparáty používané v soukromí, takže to pro mě nebylo opravdu nic příjemného, ale postupem času jsem si na to zvykla. Horší bylo, když k nám do Pardubic přijela auta s billboardy.

A co nahá před objektivem fotoaparátu, jak jste se cítila?
V ten moment, kdy jsem se fotila nahá, mi to už nijak zvlášť nevadilo. Samozřejmě stud a strach tam stále byl, ale Libor z toho udělal zábavu a já jsem si to moc užila. Ale jednou a dost.

  • Změněná vizáž po pádu z koně a zklamání vzaly Martě kus sebevědomí...

Jste po natáčení se svým vzhledem spokojenější?
Moc se mi líbilo, jak mě Kája namaloval a Blanka udělala vlasy. To dělá hrozně moc. Já jsem sice vyučená kadeřnice, ale nějak moc to ke mně nemluví, takže na tohle jsem se hodně těšila. Koupila jsem si i jiné botky než ty, co jsem doposud nosila, a Gábina mi vybrala parádní rifle, dole mírně upnuté, které jsem tolik chtěla, ale velice jsem se jich se svou postavou bála. Takže teď? Snažím se udržet v tom, co mi poradili, a cítím se tak lépe.

  • Marta MelounováU Marty nahradila adrenalin na koňském hřbetě motorka a amazonka Marta dnes ráda sviští po silnici a užívá si rychlé riskantní jízdy. Stejně jako do rychlé jízdy se po hlavě pustila i do snahy o vyřešení svého problému. Přesto si nevěří. V současné době je oficiálně nezaměstnaná, i když vystudovala zemědělskou školu a je vyučená kadeřnice, myslí si ale, že jako kadeřnice za moc nestojí. Pracuje na rozlehlém rodinném statku v Dolní Rovni, který by ráda jednou převzala.

Nejdřív koně, dnes motorky, máte pěkně divoký život, přesto nejste sebejistá, jaký je hlavní důvod?
Všichni o mně říkají, že jsem bojovnice, a možná to tak někdy vypadá, ale to je všechno jen obal a já ho bohužel neumím moc rozbalit. Hodně lidí mi říkalo, jak je mrzí třeba to, že často neustoupím ze svého a naopak začnu bojovat ještě víc, ale hold jsem taková. Když jsem řekla kamarádům, že jsem před kamerou brečela, vůbec mi nechtěli věřit. Ale viděli jste to sami.
Svou roli v tom jistě hraje i rodina. Vždy mě učili, že si všechno musím vybojovat, a tak to ve mně zůstalo.

  • Po nešťastném pádu se v soudružné rodině hodně změnily vztahy. Tatínek nedokázal skrýt své zklamání a dceru to mrzelo a mrzí dodnes. Je to pro ni hodně citlivé místo.

Vaše vztahy s otcem nejsou zrovna ideální, nebojíte se jeho reakce, až uvidí pořad v televizi?
Táta je úžasný člověk a nemohla bych bez něho být, je sice trošku bručoun a pruďas, ale rozhodně není špatný táta. Všechno, co umím, nebo co jsem kdy dokázala, byla jen a jen jeho zásluha. Jen prostě asi chtěl, abych v tom pokračovala, a já se pak už začala bát.
Když viděl reklamní spot v televizi, bylo vidět, že je mu to nepříjemné, ale nic neřekl. To mu spíše vadil jeden popisek v televizním programu, kde bylo uvedeno, že za vše může jen on. Tak to rozhodně není. Já chtěla být lepší pro něj.

Marta Melounová

  • Její partner do ní kvůli nadváze nerýpe, to spíš její rodina. Ráda by se cítila více žensky a dozvěděla se, jak se má oblékat, česat a líčit, aby vypadala svůdně jako vamp.

Jak se stavěl k natáčení váš přítel?
Přítel nebyl moc spokojený, ale rozhodně mi nic nezakazoval. Asi žádnému chlapovi by se nelíbilo, kdyby jeho ženu či přítelkyni mohl vidět celý národ nahou, nebo ve spodním prádle. Ale když jsem se vracela domů, vždycky mi řekl, že mi to sluší. To mi také hodně pomohlo

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Nejvíce asi moje nejlepší kamarádka Lucie. Je to moje zlatíčko, které se mnou jezdilo do Prahy na natáčení, jak jen mohlo. Za to jí moc děkuju! Ale také mamka, která se tak trochu bála, co na to řekne táta, a měli jsme opravdu všichni strach, aby to nevyznělo, jako že je můj otec nějaký tyran. A jak už jsem říkala, samozřejmě přítel a i pár dalších kamarádů.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do pořadu Nahá jsi krásná nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Asi ne. Ten pořad je fajn a jsem ráda, že jsem do toho šla, ale už se ukázali ti „praví" kamarádi, co si do mě za to jen kopli. Asi si myslí, že jsou něco víc. A já jim v podstatě ještě nazula boty s ocelovou špičkou, aby to bolelo víc.

Marta Melounová

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Nebudu-li zrovna létat někde na motorce nebo na koni, tak samozřejmě. Kdyby moje vyprávění pomohlo jen jedné ženě, co se cítí, jako jsem se dříve cítila já, byla bych moc ráda.

 

Naše rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná!

Lucie Staňková
Michaela Plasová
Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová
Milana Kosmálová
Iveta Steinerová
Lucie Maierová
Adéla Zuzánková
Hanka Řimnáčová
Katka Matušíková

 

Jak na vás Marta v pořadu zapůsobila? Chtěla byste se jí na něco zeptat?

Reklama