Nahá jsi krásná

Výrazná bruneta Lucka se ani nepotřebuje moc líčit, není to žádná šedá myška. V Jižní Americe by zcela splňovala kánon krásy: tmavá, dlouhovlasá, sexy mladá žena s nápadným a dobře tvarovaným pevným pozadím. Jenže Lucie Staňková žije v Čechách. Má problémy se svým sebehodnocením. Na jednu stranu působí sebevědomě, na druhou se ale soudí příliš kriticky.

Jméno: Lucie Staňková
Znamení: Rak
Povolání: Zdravotní sestra

Nahá jsi krásnáBylo pro vás těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Vůbec ne, bylo to „dílo okamžiku". Upřímně, já na to, že jsem vyplnila a poslala dotazník, během pár hodin zapomněla. Pozvání na casting pro mě bylo velkým překvapením.

Jaký je to pocit stát ve spodním prádle před kamerami?
V té první fázi zoufalý, snažila jsem se sama sobě namluvit, že tam žádná kamera není, jen Libor, který je fantastický, takže stud byl postupem času menší. Ale nezbavila jsem se ho po celou dobu natáčení...

A co nahá před objektivem fotoaparátu, jak jste se cítila?
Paradoxně to bylo moc milé, profesionální fotograf s Liborem byli super dvojka, takže jsem si tu nahotu vůbec neuvědomovala.

  • Vidí se jako krátkonohá žena s tlustými pažemi, silnými stehny a velmi nápadným pozadím. Kvůli tvrdému pracovnímu vytížení se zapomněla rozmazlovat, hezky se oblékat a líčit. O jejím zadku necitlivě žertovali spolužáci, tchyně i manžel...

Jste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Spokojenější ano, úplně spokojená ne, musím na něm hodně zapracovat sama, ale už neřeším každý den, jak to vypadá, ale co s tím provést (usmívá se) a hlavně se snažím ty sliby zrealizovat.

Jak na vás zapůsobil Libor Šula? Říkáte, že je fantastický. V našem magazínu je ale občas čtenářkami kritizován za to, že se hrdinek pořadu příliš dotýká. Nebyly vám jeho doteky z počátku nepříjemné?
Naopak, proti tomu se musím hodně ohradit, mně byl Libor po celou dobu báječným společníkem a jeho podpora, ať slovní, nebo ta fyzická, byla k nezaplacení!!! Libor je stejně jako já hodně kontaktní člověk a k tomu patří i dotek, vzít někoho za ruku, obejmout... já mu za to i vaším prostřednictvím chci vyseknout poklonu a moc děkuji!

 

 

  • Před lety byla sice vdaná, ale teď již dlouho nemá přítele a má pocit, že její biologické hodiny bijí na poplach, děti jí manželství totiž nepřineslo... Touží po skutečném partnerovi, s nímž by mohla mít dítě a prožít citově naplněný smysluplný život. Chce se cítit jako žena. Chce se líbit sama sobě a připadat si natolik atraktivní, že o tom přesvědčí nejen sebe, ale i nějakého citlivého a sebevědomého muže. Má ale pocit, že ji náročná profese natolik zformovala, že svojí rozhodností a samostatností vzbuzuje v mužích odpor.

Vy jste byla vdaná, ale teď chlapa nemáte. Myslíte si, že vám účast v pořadu může v tomhle směru nějak pomoci?
Šla jsem do toho pomoci sama sobě a až bude zase „úplně zdravé" moje sebevědomí, pak určitě nějaký ten chlap přijde, vykročila jsem a teď je přede mnou spousta práce, tím pořadem to vše začalo, nekončí. Takže ano, myslím, že v tomto směru mi účast v pořadu pomohla.

Nahá jsi krásná

Dokážete si představit, že byste se vrátila k bývalému manželovi?
S manželem máme dnes pohodový vztah, neměnila bych, jak to je teď, a troufám si v tomto směru mluvit i za něj...

  • Kamarádi, kolegové i rodina si o Lucii myslí, že je to upřímná, chytrá a báječná mladá žena, která má na čem stavět. Snad to brzy ocení i nějaký muž.

Nebojíte se reakcí svých přátel, až uvidí pořad v televizi?
Přátelé jsou mou podporou, jejich reakce jsou zatím pozitivní a případnou kritiku si od nich ráda vyslechnu... bojím se spíš reakcí a soudů lidí, kteří mě neznají.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Mamka po telefonu, kamarádka Martina, která je se mnou v pořadu, Libor, který mě vždycky báječně podržel a celý TV team, tihle všichni byli maxi opora.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do pořadu Nahá jsi krásná nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Jednoznačně ano... některé okamžiky byly drsné a já si během natáčení několikrát přešla přes hranici, kterou jsem myslela, že nikdy nepřeskočím. Ale dnes, s odstupem času, to byl takový intenzivní kurz sebevědomí a já jsem ráda, že jsem ho absolvovala. Doufám, že aspoň na chvalitebnou (smích).

Zapojíte se do diskuze v našem magazínu?
Ráda se připojím.

Nahá jsi krásná

Doporučila byste pořad Nahá jsi krásná i dalším ženám?
Rozhodně! Mnoho z nás se dostalo do situace, kdy to sebevědomí uletí... a opět ho chytit je těžké, je fajn, že existují pořady, jako je tento (směje se).

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po odvysílání pořadu?
Zatím mám v hlavě zmatek. Všechno, co tam bylo řečeno, je pravda... ale rozhodně jsou ty pocity spíš kladné.

Foto: Archiv TV Prima

 

Naše exkluzivní rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná

Michaela Plasová
Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová
Milana Kosmálová
Iveta Steinerová
Lucie Maierová
Adéla Zuzánková
Hanka Řimnáčová
Katka Matušíková

 

Jak na vás Lucie působí? Využijte možnosti a zeptejte se jí v diskuzi pod tímto článkem na to, co vás zajímá o natáčení pořadu. Lucie bude on-line od 19 hodin večer.

Reklama