Stalo se již tradicí, že pro vás ve středu máme rozhovor s účastnicí pořadu Nahá jsi krásná, který vysílá v úterý v noci TV Prima. Ani dnešek není výjimkou.

Přečtěte si, jak probíhalo natáčení z Lucčina pohledu, jaké byly její pocity těsně po tom, co se viděla v televizi. Lucka nám také v rozhovoru přislíbila, že se zapojí do diskuze se čtenářkami, máte proto jedinečnou šanci položit jí otázky, na které by vás odpovědi zajímaly!

Jméno: Lucie Maierová
Znamení: Panna
Povolání: asistentka obchodu

Jak dlouho jste váhala, než jste se přihlásila do pořadu Nahá jsi krásná?
O tom přihlásit se jsem neváhala ani chvíli. Spíš chvíli trvalo, než jsem to opravdu udělala. Upoutávka v televizi mě hodně oslovila, naprosto vystihovala moje pocity. A tak jsem vyplnila formulář a poslala ho.

Jaký je to pocit stoupnout si před zrcadlo jen v kalhotkách a podprsence, a navíc i před kameru?
Šok! Nejdříve jsem nevěděla, jestli to Libor myslí vážně, nebo ne – dopředu jsme o ničem nevěděli. Je sice pravda, že kamera se štábem byli „odklizeni“, ale stále ve vás je ten pocit, že je tam ještě někdo další. Máte najednou úplně jiný pocit, než když se vidíte doma v zrcadle. Stále jsem si říkala, že oni snad vědí, co dělají, a že je to asi potřeba...A jak jste se cítila nahá před objektivem fotoaparátu?

Když jsem se dozvěděla, že tam mám být nahá, myslela jsem, že uteču! Libor i štáb mi ale dodali odvahu. Když jsem průběžně viděla některé fotky, které pan Jakub Ludvík se mnou nafotil, postupně to ze mě spadlo a já se jím nechala vést. Ke konci jsem si to už i užívala, byla to fajn zkušenost. Nikdy bych nečekala, že mě může někdo takhle vyfotit. Na fotce, kterou jsem pak dostala, se sama sobě poprvé líbím.

Zvedlo se vám po natáčení pořadu sebevědomí?

Myslím, že trochu určitě ano. Natáčení mi ukázalo cestu, jak se cítit dobře taková, jaká jsem. A to jsem potřebovala. Můžu se snažit zhubnout a pracovat na sobě, abych byla víc spokojená a měla i vyšší sebevědomí. Ale myslím, že je důležitý, aby se cítil člověk dobře i při té práci na sobě.

Mezi některými čtenářkami našeho magazínu panuje názor, že je pan Libor Šula příliš „osahávací“
nevadilo vám jeho kontaktní chování?
Tento názor jsem již několikrát četla a nemůžu s ním souhlasit. Chápu, že to tak lidem může připadat. Naopak mi to v mnoha momentech dodávalo odvahu. Libor je velice charizmatický a milý člověk a dotýkal se nás opravdu velice citlivě a v těch správných chvílích. Nebylo to vůbec nepříjemné.

Jak nesou účast v pořadu Nahá jsi krásná vaši rodiče?
Moji rodiče se k účasti v tomto pořadu nijak zvlášť nevyjadřovali, ale podporovali mě. Mamka to brala tak, že mně to třeba může posunout někam dál.

Překvapila vás reakce někoho z vašeho okolí?
Kamarád na mou účast v pořadu reagoval velmi pozitivně. Říkal mi, že mi to sluší, a byl trochu v šoku (smích).

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?

Moje starší sestra Eva s malou neteřinkou Johankou, kterou strašně moc miluju a je to moje sluníčko. S ní člověk zapomene na spoustu věcí.

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Moc ráda se zapojím. Jsem zvědavá na reakce čtenářů.

Byla pro vás účast v pořadu Nahá jsi krásná adrenalinový zážitek?
Svým způsobem určitě. Stoupnout si ve spodním prádle před kameru byl pro mě docela dost adrenalin. O billboardu ani nemluvím. Mám ráda adrenalin, ale pouze do určité míry. Nesmí ho být moc.

Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co nemáte odvahu?
Asi bych nevyzkoušela bungee jumping– na ten fakt odvahu nemám.

Kdybyste stála před rozhodnutím jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Klidně, byla to pro mě velká zkušenost.

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po zhlédnutí pořadu?

Pocity mám docela smíšené, ale spíš pozitivní. Překvapilo mě, co z toho dokazali sestříhat.

Fotografie: Archiv TV Prima

Líbila se vám Lucka v pořadu Nahá jsi krásná? Je něco, na co byste se jí chtěli zeptat? Našla byste odvahu a nechala si nafotit akty?

Nahá jsi krásná na Ženě-in

Nahá a krásná opět na Ženě-in!
rozhovor: Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středymůžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor: Nahá a krásná:Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor: Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

Reklama