Jana 1.

Včera večer jste se seznámili s Janou Šmídovou, kterou provedl Libor Šula pořadem Nahá jsi krásná až k závěrečné přehlídce a focení v rouše Evině. Přečtěte si náš rozhovor s Janou a diskutujte o tom, jak se vám v pořadu líbila!

Jméno: Jana Šmídová
Znamení: Blíženec
Povolání: HR konzultantka

 

Jak dlouho jste zvažovala přihlášení do pořadu Nahá jsi krásná?
Vlastně jsem to vůbec moc nezvažovala. Trošku jsem před manželem zavtipkovala, že přesně do takového pořadu bych se mohla hodit.

Nepřihlásila jste se do pořadu tak trochu manželovi natruc? Abyste mu dokázala, že se ve vás mýlí, když si o vás myslí, že jste šedá myška?
Natruc jsem se určitě nepřihlásila, vlastně mě přihlásil on.

Ptám se na to každé účastnice, musím se zeptat i vás. Jaký to byl pro pocit stanout ve spodním prádle před kamerami?
Vůbec jsem si nedovedla představit, že bych byla schopna někdy něco takového udělat. Měla jsem pocit, jako bych skládala „bobříka odvahy", a to rovnou před celým národem.

Hrozně se mi třásly nohy, šly na mě mdloby a hlavou mi běhaly myšlenky, co si o mně lidé asi pomyslí. Zda mě odsoudí, budou se mi smát, nebo si řeknou: „Holka, fakt bys měla se sebou něco dělat.“

Jak jste se cítila nahá před objektivem fotoaparátu?
Nechat se pak vyfotografovat na akty, to už pro mě nebylo tak hrozné. Původně jsem měla největší strach právě z nahoty, ale nakonec jsem zjistila, že můj hlavní problém je úplně někde jinde. Domnívala jsem se, že když budu sama sebou, tak se nebudu nikomu líbit, nikdo mě nemůže mít rád a nikomu nebudu sympatická...

Jste po natáčení se svým vzhledem spokojenější?
Určitě jsem spokojenější. Zjistila jsem, že nejlepší je svěřit svůj vzhled do rukou nějakého odborníka, který má zkušenosti a hlavně vás vidí přesně takovou, jaká jste.

 

 

Změnil se nějak názor vašeho manžela na vás po účasti v pořadu?
Domnívám se, že mu přijdu přitažlivější.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Největší oporou mi byl natáčecí štáb. Bez nich bych to snad ani nebyla schopná dotočit. Jestli budou číst tenhle rozhovor, tak bych jim chtěla všem hrozně moc poděkovat!

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do televize nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, ať už při natáčení, nebo jaké starosti s tím byly doma... Šla byste znovu?
Tak tohle je hrozně těžká otázka. Pokud bych předem věděla, čím vším se pak budu muset ve svém soukromí prohrabat, tak bych se asi vyděsila a nešla bych do toho.

Ale když už jsem do toho jednou vstoupila, tak jsem za to ráda a vím, že musím spoustu věcí ještě vyřešit, a ne před nimi zavírat oči a namlouvat si, že to tak prostě asi má v životě být.

Jana a Libor

Zapojíte se do diskuze pod tímto rozhovorem v našem magazínu?
Ještě nevím.

Co vaše pocity poté, co jste se viděla v televizi, jaké jsou?
Ani nedýchám... Mám obavy, co na to řekne moje nejbližší okolí.

Fotografie: Archiv TV Prima

 

Nahá jsi krásná na Ženě-in

Jana bude Nahá a krásná
rozhovor: Nahá jsi Krásná: Milana Kosmálová
V televizi: Nahá a krásná Milana
rozhovor:Nahá jsi krásná: Iveta Steinerová
Nahá a krásná: Selhala jsem a neuspěla
rozhovor:Nahá a krásná: Lucie Maierová
Nahá a krásná opět na Ženě-in!
rozhovor:Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středy můžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor:Nahá a krásná: Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor:Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

 

Sledujete pořad Nahá jsi krásná? Která z účastnic se vám zatím líbila nejvíce? Jak na vás působila v pořadu Jana? Chtěla byste, aby se Jana zapojila do diskuze?

Reklama