pokladLibor Šula a Hanka Řimnáčová. Tak vypadal včerejší večer na televizi Prima v pořadu Nahá jsi krásná. My pro vás opět máme rozhovor s jeho hlavní hrdinkou, která se nebála odhalit své tělo před televizními diváky.

Více o Hance, její rodině adítěti,jste si mohli přečíst včera v novince: Hanka dnes bude Nahá a krásná!

Do diskuze k minulému dílu se na magazínu Žena-in.cz připojila i Katka Matušíková, aby obhájila svou účast a odpověděla na vaše otázky. Najde stejnou odvahu i Hanka? Uvidíme. Zatím si můžete přečíst náš rozhovor...

Jméno: Hana Řimnáčová
Znamení: býk
Nyní: mateřská dovolená

Jak těžké bylo přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Když na Primě vysílali upoutávku na tento pořad, ptali se: „Jste spokojené se svým tělem?“ Má odpověď zněla razantně: „NE!“ Po porodu krásného syna Lukáška mi bohužel zůstalo 10 kg navíc. Chtěla jsem proto hlavně, aby mi někdo ukázal cestu, jakbýt „šmrnc“ i s těmito kily navíc a zároveň i cítit se dobře v nové roli matky ročního syna. Také jsem se chtěla naučit být opět dámou.

Proč jste se do pořadu přihlásila?
Do tohoto pořadu jsem šla z několika důvodů. Tím hlavním byl můj syn Lukášek. Chtěla jsem, aby byl patřičně pyšný na svoji maminku, které to bude slušet. Aby mohl vždycky říct: „Ta paní, které to tak sluší, to je moje maminka.“A také proto, abych věděla, jak se oblékat. Zajímalo mě, co se ke mně hodí, jaké střihy oblečení, účes a dekorativní kosmetika (a hlavně jak ji používat). Rovněž si myslím, že maminek s mnoha kily po porodu je hodně, a proto jsem tím chtěla všem ukázat, jak se my „novopečené maminky boubelky“ máme oblékat a líčit.

Co vás v průběhu natáčení nejvíc překvapilo?
Celé natáčení bylo pro mě jedna velká zkušenost, pozitivní i negativní.

Jaký je to pocit, stoupnout si jen v kalhotkách a podprsence před kameru?
Když jsem se do pořadu přihlašovala, neměla jsem ani zdání, že se budu muset svléknout do spodního prádla. Myslela jsem si, že to bude obdobný pořad typu „Vypadáš skvěle“, který běžel před časem na České televizi. Takže, když mi Libor řekl: Svlékni se, byla jsem z toho vedle. Bylo to strašné. Musela jsem si stále dokola říkat, že je to jako kdybych měla na sobě plavky. Jinak bych se totiž nesvlékla.

Hanka ŘimnáčováA docela nahá před objektiv fotoaparátu?
Pouhá myšlenka focení uměleckých aktů mi naháněla strašnou hrůzu a budila mě ze spaní. Nešla jsem totiž do pořadu proto, abych se fotila nahá. A nakonec to za mne skvěle vyřešila úžasná Sára Saudková. Ta mě oblékla-neoblékla do krásných letních šatů a štáb „vyhodila za dveře“. Bez očí kamery jsem se hned cítila více uvolněná. A navíc „oblečená“. Když mi Libor na závěrečné módní přehlídce přinesl fotku, nevěřila jsem, že to jsem já. Ta paní na obraze byla totiž – dle mého názoru – opravdu krásná.

Zvedlo se vám po natáčení pořadu sebevědomí?
Tak toto zatím nemohu říct, spíše mi to ukázalo cestu, jak ze sebe mohu udělat dámu. Sebevědomí se nedá zvedat ráz na ráz, chce to čas. Ale pracuji na tom.

Vy jste se rozhodla neshazovat kila nabraná při těhotenství, protože chcete ještě další miminko. Nebojíte se, že pak už to tak snadno nepůjde, že se třeba nepřesvědčíte?
Takhle bych to neřekla. Já jen prostě teď nechci shazovat kila způsobem, kterým se mi před pár lety podařilo shodit pětadvacet kilo.

Pro vysvětlení, před lety jsem vážila skoro osmdesát. Když mi moji blízcí začali říkat, že není dobré mít ve dvaceti letech tolik kil, a to zejména ze zdravotních důvodů, rozhodla jsem se zhubnout. Ale nechtěla jsem o tom jen mluvit, a proto jsem zejména ze začátku tajně po večerech cvičila a upravila jídelníček. Jedla jsem pětkrát denně malé porce – nejvíce zeleninu, jogurty… Po roce a půl jsem vážila již padesát tři kilo.

Pro mě to bylo super, ale začala jsem být strašně unavená, bez síly, měla jsem obrovské kruhy pod očima, neměla jsem prsa, boky… Myslela jsem si, že „jsem dokonalá“, ale pak jsem zjistila, že na mně všechno jenom visí a vůbec to není hezké. Přestala jsem tedy striktně dodržovat jídelníček. Dostala jsem se na šedesát kilo, a to byla pro mě ideální váha.

Hanka ŘimnáčováA proč jste to nechtěla absolvovat znovu?
Mohu říct, že porod byl pro mě nejúžasnější zážitek v životě. Proto beru nabraná kila jako daň za takovýto zážitek. A jelikož bych si přála ještě další děti, vím, že se mi postava bude ještě několikráte měnit. Nechci zase podstupovat drastické diety proto, abych měla po porodu zase vše zpět. To je ten pravý důvod, proč se chci naučit svá kila nosit.

Samozřejmě, nezůstanu zcela úmyslně na osmdesáti kilech. Už nyní se mi daří shazovat. Stále na sobě pracuji. Jen nechci žádné drastické diety a dělené stravy. Vše musí jít přirozeně, dodržováním pravidelnosti stravování, pitného režimu a pohybu u syna, který nyní začal chodit sám. Úspěchy už začínají být vidět.

Nebojíte se, že nebudete mít později dostatečně pevnou vůli?
Ne. Myslím, že mám velice pevnou vůli. Jen vůlí jsem shodila pětadvacet kilo a také se mi podařilo, po osmi letech intenzivního kouření, ze dne na den s kouřením skoncovat.

Jak nesou účast v pořadu Nahá jsi krásná vaši rodiče?
Mí rodiče byli vždy mou velikou oporou, a tak tomuje i nyní.

Jak na účast v pořadu reagoval váš přítel? Sám se musel natáčení účastnit…
Do pořadu jsem se přihlásila sama za sebe.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší podporou?
Mí rodiče mne od začátku hodně podporovali, hlavně mamka, ta mi ihned říkala, ať do toho jdu. Ona totiž věděla, že jsem takové úmysly měla už dávno. Vždycky jsem chtěla přesně vědět, co mi sluší, co nenosit, které barvy ke mně jdou… Kamarádky mě spíše obdivovaly, že mám takovou odvahu. A co se týčeširšího okolí?Většina lidí mě spíše zrazovala. O to bylo však moje úsilí větší.

Baví mě nové věci, chtěla jsem poznat zákulisí za i před kamerou.

Dokážete si představit něco, co byste teď, po natáčení, na sebe neprozradila?
Tak teď mě zrovna nic nenapadá.

Jde sice o anonymní diskuzi, přesto: Bojíte se reakcí čtenářek na našem magazínu?
Jelikož už jsem si četla diskuzi po odvysílání pořadu o předchozích účastnicích, vím, co si lidé myslí. Ale můžu ze srdce říct, že pro peníze jsme to určitě nedělali. Když jsme podepsali smlouvu, vůbec jsme nevěděli, do čeho vlastně jdeme. Při podpisu nám bylo řečeno, že je to obdobný pořad jako „Vypadáš skvěle“. Proto jsem do toho šla.

V anonymních diskuzích je velice jednoduché vše kritizovat.

Máte ráda adrenalin? Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co odvahu nemáte?
Ano, mám ráda adrenalin, ale do určité míry. Nikdy bych neriskovala život. Zvlášť teď, když mám Lukáška.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Jsem ráda, že jsem tím prošla, byla to pro mě velká životní zkušenost. Ale dnes, po natáčení, vím, že bych do toho znovu určitě nešla.

 

PIRÁTSKÁ SOUTĚŽ: to (3).

 

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po zhlédnutí pořadu?
Mám v hlavě hrozný chaos, musím to vydýchat. Dávám si postupně dohromady, co se natáčelo a co z toho se použilo. Určitě mě překvapilo, kolik člověku televize přidá, tak silná určitě nejsem. Ale jinak mě ten pořad vlastně pohladil a potěšil, čekala jsem, že to bude horší.

Fotografie: Archiv TV Prima

Související:
Hanka dnes bude Nahá a krásná!

rozhovor: Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

Líbila se vám Hanka v pořadu Nahá jsi krásná? Svlékla byste se před kamerou do spodního prádla?

Reklama