Třiadvacetiletá Adéla Zuzánková se včera v noci na televizi Prima stala Nahou a krásnou. Zaujala vás tato mladá sympatická dívka? Potom jste ve správném článku! Přečíst si zde můžete náš rozhovor s Adélou a v diskuzi podebatovat přímo s ní, jak nám slíbila ve včerejší novince: Zítra můžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou!

Jméno: Adéla Zuzánková
Znamení: Lev
Povolání: Personalistka

Bylo těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Přihlásit se těžké nebylo. Poslala jsem tu přihlášku vlastně jako možnost po hodně dlouhé době vypsat své problémy. Těžké bylo spíš srovnat si v hlavě, že mě opravdu vybrali. Nečekala jsem to.

Jaký je to pocit, stoupnout si po tolika letech před zrcadlo jen v kalhotkách a podprsence, a navíc i před kameru?
Byla to jedna z největších zkoušek odvahy za můj dosavadní život. V hlavě se mi v tu chvíli honilo plno otázek, od těch: Jak tohle přežijí moji blízcí? Jak se ztrapním? A hlavně: Jak můžu lidem udělat to, že se na „tohle“ budou muset koukat?
Pohled do zrcadla ve spodním prádle byl pro mě katastrofou a opět jsem si dokázala, jak moc velký problém mám, když nejsem schopná dívat se sama na sebe…

A jak jste se cítila nahá před objektivem fotoaparátu?
Focení se Sárou Saudkovou bylo popravdě obrovskou úlevou. Dokázala vytvořit tak úžasnou atmosféru, při které ani nahotu nevnímáte. Focení se Sárou pro mě bylo okamžikem, kdy jsem své tělo poprvé v životě vnímala jako něco mého, co mě nesmí brzdit.

Zvedlo se vám po natáčení pořadu sebevědomí?
Nezvedlo se mi sebevědomí. Stále o sobě vím, že mám ten zadek a boky. Stále se mi nelíbí moje kila navíc. I po zdravotní stránce je každé kilo nežádanou „ozdobou“.
Natáčení mi ale dalo mnohem víc, než jsem čekala. Poprvé v životě jsem začala vnímat své tělo jako součást, se kterou mohu něco dělat. Poprvé jsem navštívila posilovnu a už se těším, až půjdu znovu. Natáčení mi dalo sílu, odvahu a chuť na sobě začít pracovat.

Myslíte si, že po natáčení pořadu už zase budete schopná jít na koupaliště a do plavek?
To nedokážu teď říci. Popravdě jsem už po plavkách koukala a potají doufám, že posilovna mi pomůže cítit se v plavkách dobře. Každopádně jsem se rozhodla, že pokud na letním táboře, kam jezdím jako vedoucí, zvládnu namotivovat celý svůj oddíl, ať jdou do bazénu, půjdu taky.

Jak nesou účast v pořadu Nahá jsi krásná vaši rodiče?
S tátou se nevídám a nejsme v kontaktu, tak o pořadu nejspíše ani neví. Maminka ví od začátku, že jsem se dala do boje, a samozřejmě mě podpořila.

Jak na účast v pořadu reagoval váš partner?
Nevěděl, že jsem se přihlásila, a řekl, že kdybych se zeptala, řekne, ať se nepřihlašuji. Ale když už jsem to udělala, tak mě podpořil.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Jednoznačně můj přítel a kamarádka Martina, které jsem se na začátku svěřila jako úplně prvnímu člověku.

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Velice ráda a doufám, že někomu i moje zkušenost třeba pomůže.

Co vy a adrenalin, máte ho ráda? Byl pro vás pořad Nahá jsi krásná adrenalinový zážitek?
Byla to pro mě léčba šokem, kterou jsem vážně několikrát skoro nevydýchala. Adrenalin ráda mám, ale jen když vím, že po něm budu stát opět pevně na nohou.

Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co nemáte odvahu?
Nikdy neříkej nikdy (usmívá se).

Kdybyste stála před rozhodnutím jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Šok z příjezdu billboardu bych asi znovu nepřežila. Jinak ano.

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po zhlédnutí pořadu?
Byla jsem překvapená, že mám úplně jiný hlas než normálně. Sestříhali to moc hezky. Bála jsem se, že to nezvládnu, ale zvládla jsem to dokoukat až do konce.A poprvé jsem slyšela, co o mněv pořadu říká můj přítel. Potěšil mě.Mám skvělého přítele!

Přečtěte si také:
Nahá jsi krásná: Hanka Řimnáčová
Nahá a krásná: Katka Matušíková

Je něco, co nezaznělo v našem rozhovoru, na co byste se chtěli Adélky zeptat?

Reklama