Třiatřicetiletá Lucie žije sama v malém depresivním bytě a své sebevědomí by na stupnici od jedné de deseti ohodnotila maximálně dvojkou. Ale spíš méně. Z nedostatku sebevědomí pramení její totální osamělost a smutek v duši.

Není schopná navázat partnerský vztah, nemá přátele, vyhýbají se jí i pracovní příležitosti. V dětství byla silnější postavy, což neuniklo zrakům spolužáků, kteří si ji za to často dobírali, narážky na její postavu si neodpustil ani její otec.

Lucie začala hlídat jídlo, které snědla. Postupně ze svého jídelníčku vyřazovala kalorické potraviny, jedla čím dál tím méně. Na základní škole to ale byly spíš jen diety, na střední škole se to zhoršilo. Byla v dívčí třídě, kde se necítila dobře, přestala jíst skoro všechno, byly i dny kdy, snědla jen jablko a jogurt. Čas od času měla potom záchvat přejídání a zvracení, bulimie u ní byla ale jen přechodně a krátkodobě, hlavním problémem byla anorexie.

Její okolí si toho nevšímalo, anebo o tom s ním alespoň nemluvila.


Foto: Archiv TV Prima

Podívejte se dnes na její příběh v pořadu televize Prima s Liborem Šulou v roli průvodce Nahá jsi krásná. A zítra se vraťte na magazín Žena-in.cz, kde si můžete přečíst náš exkluzivní rozhovor o natáčení s Lucií!

Nahá jsi krásná na Ženě-in

rozhovor: Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středymůžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor: Nahá a krásná:Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor: Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

Reklama