Ahojky všechny ženy „in“,

nejprve bych Vám všem popřála krásný den – můj nezačal úplně nejlépe, první ranní kroky z výtahu směřovaly k velké hromadě čehosi, naštěstí jsem se stihla vyhnout, ale o tom ani asi nechci psát, jenom bych se s Vámi podělila o svůj zážitek ze včerejší gynekologické návštěvy.

Šla jsem s dcerou na její „první návštěvu“ k lékaři, kterého nám doporučila spousta kolegyní, navíc, že má dobře zařízenou ordinaci, je pravda, když jsem chodila ke své původní lékařce, tak k němu ona posílala pacientky na další vyšetření, neměla „sono“ přístroj.

Tak jsem se také rozhodla k tomuto lékaři přestoupit.

Vše probíhalo dobře, vyplnění karty, rodinné nemoci,… i vyšetření na „koze“, všechno super, až když řekl pan doktor: „Tak si přejdeme k lehátku na sono.“, „Položte se.“, tak jsem poslechla, zvědavá, co se bude dál dít. Vyhrnula jsem sukni a lehla si a čekala, až mi pan doktor začne jezdit ultrazvukem na břiše. No jaký byl pro mě šok, když řekl: „Nadzvedněte zadeček“ a začal provádět vyšetření úplně jinde, než jsem očekávala.

Všechno bylo v pořádku, ale určitě si dovedete představit, jaký jsem zažila šok.
Hned jsem to začala říkat dceři v kabince a ona zkušeně na mě: „Co jsi čekala? To dělají asi jenom těhotným, no a to ty snad nejsi, ne?“

Také jste měla některá z Vás v poslední době nějaké své „poprvé“?

mamoutek

Ahoj mamoutku, to jsem se pobavila. :o)) Díky... Já jsem vnitřní ultrazvukové vyšetření ještě nazažila, takže mé poprvé mě ještě čeká.

Reklama