Také máte z některých stylingových přípravků pocit, že vám vlasy pouze slepí, a vy máte pocit ochranné helmy na hlavě? Tak pokud preferujete provzdušněný účes a přirozený vzhled, pak právě pro vás jsou tu novinky od Taftu! Je to nová řada Taft silk-flex která obsahuje lak na vlasy, pěnové tužidlo stupně fixace 2 a 3, gelový krém stupně pevnosti 3 a vosk na vlasy. To znamená, že jemně zafixuje účes, ale nevytvoří známou a obávanou helmičku…

Značka Drei Wetter Taft přichází v říjnu s novou „hedvábnou“ stylingovou subřadou Drei Wetter Taft silk-flex. Celou škálu výrobků Taft silk-flex kombinující zaměření na pružnost a lesk vlasů s 24hodinovým účinkem tvoří dvě varianty laku na vlasy a pěnového tužidla, gelový krém s leskem a vosk na vlasy s leskem se stupněm pevnosti 2 a 3. Tato zatím nejnižší úroveň pevnosti značky Drei Wetter Taft umožní jemnou fixaci s dávkou volnosti.

Hedvábný styling pro lesklé a tvárné vlasy!

V současné době patří mezi hlavní módní trendy elegantní, avšak velmi přirozený vzhled. Decentní líčení s rozjasňujícím efektem nenápadně a jemně rozzáří váš obličej, vyživující a pečující krém se zase postará o svěžest vaší pokožky. Ale co vaše vlasy? Zdravé a krásné vlasy mají jednu nezbytnou vlastnost – vlastnost hedvábí, tedy hebkost, hladkost, měkkost a lesk. Pro dosažení tohoto efektu přichází Schwarzkopf & Henkel s novu řadou stylingových výrobků Drei Wetter Taft silk-flex s 24hodinovým účinkem zaručující zářivý hedvábný vzhled vašeho účesu.

Jedinečná receptura se zpevňujícím komplexem Silk-Effect Protection 24, kterou mají výrobky řady Drei Wetter Taft silk-flex, kombinuje hebkost a lesk pravého hedvábí se spolehlivým tužícím účinkem stupně 2 a 3 stupnice pevnosti značky Drei Wetter Taft. Vaše vlasy tak nejen získají pružný tvar a hedvábný lesk, ale také neobyčejnou vůni, díky které budete vnímat hedvábí všemi smysly. Pro zvýšení pružnosti je možné jednotlivé výrobky řady Taft silk-flex kombinovat.

Nová řada Drei Wetter Taft silk-flex s novou technologií splňující ty nejvyšší nároky nabízí celkem 6 výrobků určených pro normální nebo namáhané vlasy:

  • DWT silk-flex lak na vlasy – extra silně tužící (3) - hedvábný lesk a flexibilní fixace pro normální vlasy (250 ml, 79,90 Kč)
  • DWT silk-flex lak na vlasy – silně tužící (2) - hedvábný lesk a flexibilní fixace pro namáhané vlasy (250 ml, 79,90 Kč)
  • DWT silk-flex pěnové tužidlo– extra silně tužící (3) - hedvábný lesk a flexibilní fixace pro normální vlasy (200 ml, 79,90 Kč)
  • DWT silk-flex pěnové tužidlo – silně tužící (2) - hedvábný lesk a flexibilní fixace pro namáhané vlasy (200 ml, 79,90 Kč)
  • DWT silk-flex gelový krém s leskem – silně tužící (2) - hedvábný lesk a měkkost s uhlazujícím účinkem (150 ml, 79,00 Kč)
  • DWT silk-flex vosk na vlasy s leskem - flexibilní fixace a hedvábný lesk, ať již tvarujete celý účes nebo zvýrazňujete jednotlivé prameny (50 ml, 79,00 Kč)

Všechny výrobky nové řady Drei Wetter Taft silk-flex jsou již k dostání v maloobchodním prodeji, takže je můžete vyzkoušet!

Reklama