Již 18. ročník soutěže Muž roku 2017 se uskutečnil v pátek 25. srpna 2017 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Utkala se zde dvanáctka nejkrásnějších mužů, kteří měli jediný sen – vyhrát. Žena-in byla u toho. Jak probíhal finálový večer a kdo se stal Mužem roku 2017, si můžete přečíst právě teď.

Samotné zahájení 18. ročníku soutěže Muž roku 2017 bylo opět velkolepé. Dvanáctka nejkrásnějších mužů se představila pouze v džínách, bez triček. Jejich nástup byl velkolepý a vlastně asi nejlepší na celém večeru, tedy spolu s přehlídkou trenek a plavek. Která žena by se ráda nepokochala pohledem na vypracované tělo, zde jich bylo více než dost.

Muž roku 2017

Adepti na titul se představili ve čtyřech disciplínách. Představení, rozhovory se známými osobnostmi, volná disciplína a již zmíněná promenáda v plavkách a trenýrkách značky DMXgear.

mu roku 2017

Sama za sebe musím říct, že nejvíce mě nadchla druhá disciplína, a to hlavně díky Zuzaně Bubílkové, která byla neuvěřitelně vtipná. Svým humorem pobavila celé publikum. Stejně jako Uršula Kluková. Pokud bych měla ohodnotit volnou disciplínu, tak mě zaujala maximálně dvě čísla, zbytek byl slabší. Chlapci to ale dohnali v následné promenádě, to se to hezky koukalo.

Mu roku 2017

Jednotlivé disciplíny předělila hudební vystoupení. K vidění zde byla například Bára Basiková, která má neuvěřitelný hlas, nebo třeba Jitka Zelenková, jež vypadá stále úchvatně a snad ani nestárne. Dále Ilona Csaková, Marián Vojtko, Nelly Řehořová, Martin Chodúr a mnoho dalších.   

Než nastalo velké a tolik očekávaná finále, předaly se ještě ceny vedlejší. Mezi nimi nechyběl ani titul našeho magazínu Žena-in. Cenu jsem předávala společně s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. Dámy, je to obrovský fešák! V anketě od vás obdržel nejvíce hlasů Michal Žůrek. Ten získal od našeho magazínu pánskou kosmetiku značky Mary Kay a náramek od Klenoty Aurum.

Pak už následovalo vyhlášení tří vítězů. Od začátku se šuškalo, že favoritem publika i poroty je Matyáš Hložek. Ten se také stal nejkrásnější Mužem roku 2017. Podle mě oprávněně. Jeho vystupování bylo jisté, má perfektní postavu, je atraktivní a sympatický. Byl to u mě jasný adept na vítězství. Zaujal mě i Roman Hein. Pak už jsem absolutně nevěděla, které muže volit.

muž roku 2017

Takto rozhodli porotci:

Muž rku 2017

Ještě si neodpustím jednu malou poznámku na závěr. Po příjemném večeru jsme se téměř všichni odebrali do restaurace, která patří hotelu U Beránka. Ano, nápor byl veliký, což se dalo čekat, obsluha to absolutně nezvládala a navíc nebyla moc příjemná, což nám náladu zkazilo. Nicméně, poté jsme si to vynahradili alespoň na after party, to už ale raději komentovat nebudu, bylo to veliké.  

Čtěte také:

Reklama