Na českém trhu je aktuálně k dostání nová verze sportovního kočárku Tavo Next, který disponuje mnoha vylepšeními oproti stávajícímu modelu Tavo. Produkty firmy Nuna k nám dováží společnost Babypoint.
605b52e429227obrazek.png

Kromě skloubení praktičnosti a atraktivního designu je prémiová holandská značka Nuna unikátní i tím, že vytváří špičkové produkty z nejlepších možných materiálů. Luxusní sportovní kočárek Tavo Next všemi těmito vlastnostmi rovněž disponuje a při vyjížďkách s ním budete za hvězdu v každém ročním období.

Bouda kočárku je vyrobená z prémiových tkanin, dítěti ale zároveň poskytuje maximální zastínění díky možnosti prodloužení. Celá bouda kočárku pak poskytuje stupeň ochrany proti slunci UPF 50+.

Díky skvělé UV ochraně, ale i dalším doplňkům si vaše dítě užije jízdu v kočárku Tavo Next i v letních měsících. Nemusíte se bát nešťastného cestujícího, který propláče vyjížďku kvůli nesnesitelnému horku. Kočárek je vybavený sedadlem s výplní, kterou když odepnete, zůstane pouze skvěle prodyšné síťované sezení. Prodyšnost ještě umocníte odepnutím části boudy, která je rovněž zakrytá síťkou. Důmyslné letní větrání je v kočárku Tavo Next oproti předchozímu modelu Tavo ještě více propracované.
605b52f82b617obrazek.png

Nejen subtilní maminky jistě u kočárku Tavo Next ocení praktické a jednoduché skládání - zvládnete jej jednou rukou díky snadno ovladatelné pojistce na rukojeti kočárku. Protože je zároveň kočárek sám o sobě lehoučký, nebudete mít problém s jeho manipulací, ať už v rozložené či složené formě. Oproti předchozímu modelu Tavo je kočárek Tavo Next ve složené podobě o celých 15 centimetrů menší. Komfortní velikost složeného, jinak ale velmi prostorného kočárku zajišťuje vychytávka, která umožňuje zasunutí celé zadní nápravy kočárku pod něj.

Věřte tomu nebo ne, elegantně budete působit i při vyndávání dítěte z kočárku či naopak usazování do něj. Nová magnetická přezka na pásy vás zbaví složité manipulace s upevňováním a zacvakáním pásů. Děťátko bude v kočárku raz-dva.
605b52eeace4bobrazek.png

Další technické parametry kočárku

Kočárek Tavo Next je určen dětem od narození do 22 kg váhy. Disponuje hliníkovým rámem, luxusní teleskopickou koženou rukojetí s nastavitelnou výškou a odnímatelnou boudou. Pod boudou se nachází objemný nákupní košík s kapsičkou se zavíráním na zip.
605b5370b3119obrazek.pngDíky odepínatelným částem můžete dítěti přizpůsobit sezení pro každé roční období včetně zmíněných horkých dnů. Zádovou opěrku lze snadno nastavit do 4 pozic od sedu po leh. Pohodlně se malý cestující bude cítit i díky nastavitelné opěrce nohou do dvou poloh. Síťovaným okénkem své dítko snadno zkontrolujete a díky progresivnímu odpružení všech kol ho ochráníte před nárazy na nerovném povrchu. Přední kola kočárku jsou otočná, ale můžete je snadno zaaretovat. Jednoduchým pohybem kočárek rovněž kdykoliv a kdekoliv zabrzdíte. Součástí balení je i pláštěnka na kočárek.

Další informace naleznete na:

Reklama