Aplikace Můj Globus a mobilní telefon propojují celý sortiment Globusu a nabízejí řadu vychytávek, díky kterým budou vánoční nákupy o dost jednodušší. Základem je nákupní seznam, který lze sdílet se všemi členy rodiny a každý ho může kdykoli aktualizovat. Ten se dokonce umí i sám přeskládat tak, aby u sebe bylo sdruženo zboží podle jednotlivých segmentů. A co víc, aplikace reaguje na hlas, seznam si můžete sami nadiktovat.

A co až půjdete nakupovat? I tady si vystačíte se svým mobilním telefonem. Součástí aplikace není jen zmiňovaný nákupní seznam, ale i technologie Scan&Go. U první položky si v mobilu zapněte foťák a čočku zaměřte na čárový kód. Stačí jej pouze vyfotit a máte nakoupeno. Pokud máte od jednoho zboží více kusů, stačí použít tlačítko plus. Jakmile je položka načtena, automaticky se z nákupního seznamu odškrtne a cena se přičte k celkové hodnotě nákupu, kterou máte pod kontrolou během celého nakupování.

S použitím mobilní aplikace Můj Globus si můžete nákup rovnou skládat do své nákupní tašky, není potřeba chodit ke klasickým pokladnám a zboží vyndávat na pokladní pás a opět jej ukládat do tašky. Pro platbu nákupu slouží samoobslužené pokladny označené Scan&Go, u kterých stačí vyfotit čárový kód, který je umístění na jejich panelu.

Soutěžte o poukázky do hypermarketu Globus ve Věrnostním klubu!

Více informací naleznete zde.

Reklama