Spa

Pokud milujete svět welness a spa, pak vám chceme doporučit krásný komplex teplých bazénů, vířivek, saun a radovánek pro děti - svět relaxace Alpentherme Gastein, který nejdete v rakouském údolí Gastein, jen pár hodin jízdy z ČR. Pohodu a odpočinek si tady užijete jak v létě, tak v zimě s pohledem na vysoké štíty alpských hor.

spa

Tyto lázně se nachází v centru městečka Bad Hofgastein. Jsou to moderní a největší lázně v údolí. Navíc od letošního léta zde mají novinku - dva nové termální bazény o ploše 1300 a 370 m2 a navíc v bezchlorové úpravě.

Děti si opravdu užijí

Po nejmenší děti je zde velký prostor na hraní, mají zde bazének se skluzavkou a sestavu hracích prvků. Děti jistě zaujme i vodní multikino. Pro odvážnější děti je zde tobogán označený jako červený - mírnější a černý - prudký. Na černý tobogán děti samotné určitě nepouštějte, je opravdu rychlý.

spa

Jen pro ženy

Pro dámy je v lázních vyhrazená zvláštní část „ladies world“, kde je vstup mužům zakázán. Je zde sauna a odpočívárna, možnost masáží.

Vše, co k relaxu a welness spa patří, to je svět Alpentherme Gastein

spa

V bazénech jsou časově omezené podvodní lokální masážní proudy, chrliče vody, dále můžete využít vířivky. K dispozici jsou venkovní bazény, v létě i v zimě proplavete zevnitř přímo ven, v létě se můžete vyhřívat na lehátku.  Nově můžete vyzkoušet venkovní přírodní jezera – pozor, tady není ohřívaná voda. Saunový svět s různými zážitkovými programy dodají vaší relaxaci další rozměr. Alpentherme Gastein nabízí vše, co očekáváte od kvalitních špičkových lázní.

spa

Lázně jsou otevřeny od 9:00 do 21:00, ve čtvrtek, v pátek a sobotu do 22:00. Ceny: vstup na dvě hodiny za 16 euro (zahrnuje lázně + saunu), při delším pobytu připlatíte 1,5 eura za každou půl hodinu nebo večerní vstup na poslední tři hodiny za 18 euro. Děti do šesti let mají vstup zdarma. Starší děti platí snížené vstupné. Lázně nabízí různé balíčky pro rodiny s dětmi nebo zvýhodněné ceny pro vstup na více dní.

spa

Naše zkušenost:

My jsme měli minulý týden možnost vyzkoušet tento nádherný komplex a úplně nám učaroval. Hlavně rozlehlost a rozmanitost celých lázní. Milovníci relaxu tady zažijí tu největší pohodu. Chcete se saunovat? Nebo jen plavat v teplé vodě a užívat si lehátek? Máte chuť si dojít na masáž? Naložit se do vířivky? Moderní lázeňský svět Alpentherme Gastein je prostě úžasný!  

 

Přírodní horké prameny dodávají svému údolí sílu.

Lázeňská voda z Gasteinu je tvořena z 16 různých pramenů, které vyvěrají v nadmořské výšce kolem 1 000 metrů. S přirozenou teplotou 46 stupňů Celsia vycházejí až na povrch v téměř nepředstavitelném množství - pěti milionů litrů denně! Pro lázeňský zážitek, který skutečně relaxuje a harmonizuje tělo, je voda ochlazena na příjemných 32 - 36 ° C.

Čas, který tady strávíte, se stane úžasným zážitkem.

spa

Více na www.alpentherme.com nebo na www.gastein.com/cz/