image.pngSvé snímky mají v kalendáři Pod hladinou 2020 spisovatelka Barbara Nesvadbová, baletka Klára Jelínková, zpěvačka Marta Jandová, herečka a umělkyně Ester Geislerová, herečka Nela Boudová, spolumajitelka kosmetické firmy Věra Komárová, modelka Simona Krainová, zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková, herečka Ivana Jirešová, zpěvačka a herečka Michaela Tomešová, herečka Patricie Solaříková Pagáčová, herečka a spisovatelka Vlastina Kounická Svátková a titulní stranu zdobí filantropka, spoluzakladatelka a ředitelka organizace Women for Women Ivana Tykač.

5d95a0433054fimage.pngPrávě organizaci Women for Women, která pomáhá matkám samoživitelkám a ženám, které se ocitly v nouzi, půjde výtěžek z prodeje kalendáře. Autorkou snímků je fotografka Lucie Drlíková, která se na podvodní fotografie specializuje.

5d95a058cc5edimage.pngNěkteré dámy měly zpočátku obavy, ale u všech focení vyšlo na jedničku. „Když jsem zjistila, že musím mít ještě ucpaný nos a nemůžu vyfukovat bubliny... tak jsem dostala záchvat, že vše pokazím a zkazím práci všem. Naštěstí mě Lucie nadstandardně uklidnila a já jsem si focení opravdu užila," uvedla Ivana Jirešová.

5d95a0cb37c62image.png

5d95a0e1ec385image.png

5d95a0f29fe53image.pngCena kalendáře je 850 korun.

Foto: Profimedia

Reklama