Svůdnému umění míchání drinků jako profík podlehla i současná partnerka Leoše Mareše modelka Petra Faltýnová. Petra dorazila na akci v krátkých letních šatičkách a předvedla zbrusu nový účes. Krátké mikádo s ofinou doplnilo její dokonalý look. Vypadala skvěle. A slušelo jí to i za barem, kde Petra namíchala během pár minut luxusní Havana Mojito a Havana Cuba Libre, osvěžující a oblíbené drinky v horkých dnech. Sekundovaly jí půvabné modelky a missky Kateřina Sokolová a Jitka Válková.

Holky společně připravily obří drinky, které připravily přítomným hostům. Kdo se může pochlubit, že by mu drink namíchaly takové kočičky?

Kubu mají jako oblíbenou destinaci všichni moji ex a má ji rád i Leoš. Já jsem se tam ještě nestihla podívat, ale než se tak stane, překvapím Leoše alespoň pravým kubánským drinkem.“, usmívá se Petra Faltýnová při přípravě obřího Mojita s kubánským rumem Havana Club.

FOTOGALERIE

Jitka Válková si dala žonglovací pauzu, zatímco holky Kateřina Sokolová a Petra Faltýnová dřely za barem. Holkám to ale nevadilo, u míchání drinků byla legrace a rozhodně nešlo o nudnou práci.

Miluju léto a grilování.“, přiznává modelka Kateřina Sokolová. „Když to vyjde, sejdeme se s přáteli. Máme rádi dobré jídlo i pití. Namíchat si Mojito nebo Cuba Libre zvládne doma každý, základem jsou kvalitní ingredience. Dnes jsem měla po ruce barmana profíka, takže jsem se nebála ani připravit někomu opravdu skvělý drink a ještě k tomu obří.“, směje se půvabná modelka.

Zamilovaný pár Jitka Válková a Mirek Cipra se k sobě neustále tulili. Mirek si pohled na svou přítelkyni užíval a těší se, až mu Jitka prozradí nějaký ten barmanský trik.

Reklama