V redakci jsme už novou limitovanou řadu od české značky Manufaktura testovaly. Nyní jste i vy, naše čtenářky, měly možnost vyzkoušet brusinkové novinky. Jaké jsou vaše recenze?

Testovaly jste:

Věra K.

Tři výrobky: sametové tělové mléko, sprchový a koupelový gel a ochranný pleťový balzám přišly v krásném bílém organzovém sáčku. Na první pohled velmi lákavý. Nebála bych se ho takto podarovat jako luxusnější dárek. Obaly jsou velmi líbivé s krásnou kresbičkou brusinek a jemným písmem. Lahvičky jdou, díky „kolébkovým“ uzávěrům, otevřít pohodlně i jednou rukou a velmi dobře těsní. Nebála bych se je tedy dát do tašky, že by vytekly. U ochranného pleťového balzámu je použita pumpička, která je také velmi snadno ovladatelná.

Tělové mléko i balzám jsou velmi jemné konzistence. Překvapivě dobře se vsakují, aniž by po nich zůstával mastný pocit. Mají na mě až příliš intenzivní vůni, která ale není nepříjemná. Je to ale věc názoru a já všeobecně upřednostňuji velmi jemné a málo výrazné vůně. Pokud jste ale zvyklí se například vonět, budete z ní určitě nadšeni.

Sprchový a koupelový gel připomíná brusinkovou šťávu. Příjemně provoní koupelnu pozdním létem. Pokud to shrnu, jsem s výrobky velmi spokojena a můžu s klidným svědomím Manufakturu, řadu Brusinka, doporučit.

Jana J.

Jsem naprosto nadšená nejen sprchovým gelem, který je příjemné vůně a je jemný na pokožce. Prostě super. Tělové mléko je též úžasné, ta dlouhotrvající vůně a jemnost mé pokožky po týdnu používání je fantastická.Top je však pleťový balzám. Snadné roztírání, jemná vůně a moje pleť je po nanesení viditelně rozjasněná. Doporučuji a určitě si koupím do budoucna i další produkty značky Manufaktura.

Lída K.

Sprchový gel má hezké balení a barvu. Odklápěcí víčko je praktické, ale trochu tuhé na otevírání a šedá část plastu má dost ostré hrany, takže při styku s prstem je to cítit. Samotný produkt má hodně intenzivní vůni, hezky pění a je příjemný na kůži. Vůně je určitě příjemná hlavně na zimní měsíce. Zkusila jsem použít jako pěnu do koupele, a i z malého množství se udělala krásně voňavá a pěnivá koupel. Tělové mléko má stejný problém s uzávěrem lahvičky. Mléko se dobře vstřebává do pokožky a celkově vyvolává příjemný pocit. Pumpička u pleťového balzámu je k aplikaci výborný nápad. Je příjemný, snadno se roztírá a rychle se vstřebá. Pleť je vláčná a voňavá. Vyzkoušeno v chladnu a větru a můžu jen doporučit.

Nikol P.

Pleťový krém

Celá tahle edice nevtíravě, krásně voní (přirovnala bych ji k dětskému čaji). Krém je hutný, velmi rychle se vstřebává a pokožku zmatní, což momentálně velmi potřebuji. Má šikovné balení a stačí ho opravdu malinko.

Sprchový gel

Při použití gel hezky pění, sice je trošku hutnější, ale pokožku zjemní a provoní. Navíc gelu stačí také opravdu málo a provoní celou koupelnu.

Tělové mléko

Tělové mléko je hutné, dobře roztíratelné, velmi rychle se vstřebá a nezpůsobuje dojem ulepené kůže. Skvěle se hodí do nynějšího počasí, kdy začíná být venku chladněji a pokožka začíná být suchá. Jako všechny ostatní přípravky nádherně voní a provoní koupelnu. U všech výrobků chválím balení, líbí se mi, že jsou lahvičky z recyklovaných plastů, a že Manufaktura netestuje na zvířatech.

Barbora B.

Ta vůně je prostě úžasná a když si namažu obličej balzámem, tak ji cítím celý den a je to moc příjemné. Pleťový balzám je skvělý, je hodně hutný, ale krásně se vstřebává a pocit hydratace vydrží opravdu dlouho. Navíc ho stačí dát opravdu trochu. Mám smíšenou pleť s klasickou T-zónou, ale hutnost krému nevadí a funguje skvěle i jako podklad pod make-up. Teď do chladnějšího počasí se bude vyloženě hodit. Takže za mě opravdu super. Co se týče sprchového gelu, tak oceňuji vyklápějící se uzávěr. A především - opět nádherná vůně! Tělové mléko se krásně roztírá a vstřebává a opravdu mám pak pocit sametové pokožky. Kapitolou sama o sobě je design! Lahvičky jsou zkrátka nádherné.

Dana Š.

Jsou to krásné přírodní voňavé a vláčné produkty. Už jsem si je začala užívat a jsem moc spokojená. Dokonce i kolegové a kolegyně v práci, když kolem projdu, zavětří a ptají se, čím tak hezky voním. Manufakturu znám, kupovala jsem u ní loňský rok dárkové kosmetické balíčky pro syna, dceru a manžela na Vánoce a také si je moc pochvalovali.

Více informací o pruduktech naleznete zde.

Přečtěte si také:

Reklama