sara.jpg

Ačkoliv do Varů přijela hlavně pracovně, udělala si čas i na zábavu. Do Becherzone přišla mladá herečka, známá také ze seriálu Ulice jako Frantova přítelkyně Skyler, v nádherném outfitu od své dvorní návrhářky Hermíny. Růžové kalhoty s mašlí v pase byly doplněny lehkým ležérním tílkem. Elegantní model Sára Sandeva doplnila jednoduchým černým psaníčkem a páskovými botkami na podpatku.

„Na festivalu jsem poprvé jako host, vždycky jsem si myslela, že sem pojedu, až tu budu mít nějaký film a budu moci něco přidat do filmové sekce, ale když jsem dostala pozvání, řekla jsem si, proč ne,“ usmívá se talentovaná herečka. „Je to tu úžasné, krásná pozitivní atmosféra, město plné lidí, filmy, vnímám tu pozitivní energii,“ dodává Sára Sandeva.
 
Před létem dotočila pohádku a léto bude mít tedy volnější. „Mám dotočenou pohádku, v lednu bude mít premiéru. Hraju v ní hodně zápornou roli čarodějnice, co se mění v princeznu, ale je zlá po celou dobu,“ říká půvabná herečka. „Jinak mě čekají zahraniční castingy a také po létě další projekty, na které se těším,“ sdělila na večírku v Becherzone.

sara-1.jpg

Zdroj: Becherzone