NOVÝ EAU DE PARFUM

5b0d0d77874a7obrazek.pngRadostná aura vůně spojuje svěžest a sladkou delikátnost. Jemný a zářivý květ plumérie v Dolce Garden představuje dokonalou krásu květiny.
Parfumér Violaine Collas zachycuje každou nuanci – v zářících vrchních tónech se nachází šťavnatá mandarinka, neroli a svěží magnólie. Esence z kokosu a jedinečný přírodní extrakt z dužiny bílého ovoce zvýrazňuje delikátní svěžest okvětních lístku. Jemné mandlové mléko nám připomíná tradiční sicilské sladkosti. Vanilka a santalové dřevo podtrhují dokonalou smyslnost plumérie v základních tónech vůně.

Jedinečná vyváženost svěžesti a sladkosti, to je nová vůně rozkvetlé zahrady.

BALENÍ

Dolce Garden vyjadřuje ženskost a hravost. Jedinečný flakon pastelové růžové barvy s víčkem v podobě květu zobrazuje oblíbené italské delikatesy. Kresba jemných okvětních lístků uvnitř balení vůně poukazuje na delikátnost. Zelený nápis Garden podtrhuje jarní svěžest této zahrady. Elegantní černá stužka je symbolem linie vůní Dolce.

RODINA DOLCE
 
Dolce Garden se díky květu plumérie a bohatému akcentu turecké růže stává nádhernou a jedinečnou kyticí vůní Dolce. Dolce Eau de Parfum kombinuje delikátní bílý leknín, výrazný bílý narcis a jihoafrickou květinu bílý amaryllis, který byl poprvé použit právě v této vůni. Dolce Rosa Excelsa obsahuje originální akcent vzácné růže Canina.

KAMPAŇ

Video k Dolce Garden bylo natočeno v zahradě nedaleko Palerma, pod zářivým sluncem sicilského jara. Modelka Chiara Scelsi nás zve k radostnému tanci při písni “Katchi” složenou od známého dua DJ Ofenbach.

Fotograf Victor Demarchelier zachytil krásu Chiary u keře plného kvetoucích růží.
5b0d0da96f0fbobrazek.png

DOLCE DÍVKY

Chiara Scelsi se společně s Giulií Maenza a He Cong připojuje do rodiny Dolce a Dolce Rosa Excelsa. Každá modelka ztělesňuje jedinečnou dívku Dolce - její svobodné myšlení, chuť se bavit a hlubokou vazbou na rodinu a tradice.
5b0d0e16e8b80obrazek.png

Doporučená cena:   

  • 1590 Kč / 30ml
  • 2100 Kč / 50ml
  • 2750 Kč / 75ml
Reklama