cl.jpg
Foto: Shutterstock

Nicola a Brooklyn se vzali o víkendu při židovském obřadu, který se konal v pozdních odpoledních hodinách. Mezi hosty byla celá řada věhlasných jmen. Zúčastnila se například herečka Eva Longoria, tenistka Serena Williams nebo známý šéfkuchař Gordon Ramsay. Podle Elle se měla hodnota veselky, která se konala v Palm Beach na Floridě, vyšplhat až na 87 milionů korun.

Svatební šaty, které Nicola oblékla, nebyly nijak extravagantní a odpovídaly spíše tradičnímu stylu. Finální vzhled honosné róby s dlouhou vlečkovou je výsledkem roční práce – konzultací, zkoušení a samozřejmě šití. Pro herečku šaty vytvořil módní dům Valentino, konkrétně návrhář Pier Paolo Piccioli. Hlavní švadleny, které róbu šily, dokonce před svatbou odcestovaly do Palm Beach, aby se těsně před obřadem přesvědčily o tom, že všechno je tak, jak má být.

Zatímco samotné šaty jsou hladké a nijak zdobené, na ručně vyráběné rukavičky a závoj byla použita francouzská krajka. Nevěstě nechybělo ani něco modrého. Na sukni měla podle Vogue modrou nití vyšitý vzkaz od své matky. Co se týče make-upu a úpravy vlasů, nevěsta se nechala inspirovat vzhledem modelky Claudie Schiffer z devadesátých let.

Zdroje: Elle, Vogue, Instagram

Reklama