Předávání Grammy je mimo jiné jednou z módních událostí roku. Na červeném koberci je tak možné vidět modely od těch nejluxusnějších značek.

Beyoncé
Zpěvačka Beyoncé posílila svou pozici a momentálně je držitelkou celkem 28 Grammy. Na pódiu se objevila v černých minišatech, ve kterých připomínala dominu. Šlo o značku Schiaparelli. Nepřehlédnutelné byly i detaily v podobě černých rukavic se zlatými drápy a obrovských extravagantních náušnic.

604f152e3e396cl.jpg
Foto: Profimedia

Noah Cyrus
Kdyby se zpěvačka a sestra slavnější Miley cítila během večera unavená, mohla se klidně položit na zem. Dramatické bílé šaty by jí k tomu poskytly dostatek pohodlí. A také jí umožňovaly dodržovat od ostatních bezpečnou dvoumetrovou vzdálenost. Šaty s bohatou aplikací byly opět značky Schiaparelli.

profimedia-0597518179.jpg
Foto: Profimedia

Dua Lipa
Po odvážnějším kousku oblečení sáhla zpěvačka Dua Lipa, která byla tak trochu oblečená neoblečená. Outfitů vystřídala hned několik a všechny se nesly ve znamení růžové. Cenu za nejlepší popové vokální album si převzala ve třpytivých šatech značky Versace, které měly na přední části motýlka.

profimedia-0597512369.jpg
Foto: Profimedia

Taylor Swift
Další letošní vítězka se oblékla v kontrastu s Beyoncé. Svými výraznými květovanými minišaty se nejspíš snažila přivolat jaro. Vzhled křehké víly se ke zpěvačce hodí. Šaty s květinovými aplikacemi pocházejí z dílny Oscar de la Renta a Taylor Swift je doplnila sladce růžovými botami na podpatku Christian Louboutin.

cl2.jpg
Foto: Profimedia

Harry Styles
Bývalý člen kapely One Direction je známý tím, že se v módě nebojí takřka ničeho včetně prvků, které jsou považované spíše za dámské, jakou jsou perlové náhrdelníky, volánky apod. Ani tentokrát se nedržel zpátky a objevil se v šíleném retro outfitu, který sestával z kalhot do zvonu, vesty na holé tělo, saka a třešničkou na dortu bylo péřové boa.

profimedia-0597532077.jpg
Foto: Profimedia

Billie Eilish
Zpěvačka, která si odnesla Grammy za nejlepší nahrávku (Everything I Wanted), už svým podivným módním vkusem nikoho nepřekvapí. Zůstala mu věrná i tentokrát. Kalhotový komplet byl od její oblíbené značky Gucci. Doplnila ho kloboučkem a rouškou se stejným vzorem.

profimedia-0597512368.jpg
Foto: Profimedia

Doja Cat
Jeden z nejpodivnějších oblečků si na sebe vzala zpěvačka Doja Cat. Vršek vypadal jako rozepnutá motorkářská bunda a spodní část působila, že se díky záplavě peříček vznese a uletí. Je s podivem, že si zpěvačka šaty nespíchla sama, ale pocházejí od uznávané značky Roberto Cavalli.

profimedia-0597501109.jpg
Foto: Profimedia

Chika
Rapperka Chika se rozhodla, že se stylově ochrání. Stejně jako Billie Eilish zakomponovala ochranu úst a nosu do svého outfitu. Ten byl skrz na skrz podivný, protože šlo o teplákovou soupravu a sako značky Nike. Což je asi demonstrace toho, že zpěvačka se nehodlá vzdát pohodlné karanténní módy. Barevný komplet ovšem doplnila elegantní kabelkou Versace.

604f142d17672profimedia-0597506477.jpg
Foto: Profimedia

Reklama