Pavel Novák opěvuje krásu ženy: nádherná, šestý světadíl, květ... Klasické, ale lichotivé. Písničku posílám posluchačce Jindrisce8...

Další písnička k dnešnímu tématu je pro posluchačku Jindrisku8 a hlavně pro její maminku...


Přeji pěkný den,

MDŽ osobně neslavím,ale nikdy nezapomenu na malou pozornost pro moji mamku. Letos slaví 90 narozeniny, je neustále v dobré kondici, i když loňský rok několik pádů prožila a nevypadalo to s ní dobře.

mam

Když se mluví o ženě ,tak se mi vybaví písnička od Pavla Nováka „NÁDHERNÁ“.

Mamka jeho písničky moc ráda poslouchá.

Mami, přeji zdravíčko a doufám, že nás ještě budeš rychtovat do stovky.

Zdraví, Jindriska8

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama