Půlkulaté narozeniny jsou již poměrně zásadním bodem k tomu, aby se začalo tak trochu bilancovat. Ohlédneme se zpátky, zamyslíme se… Některé okamžiky si třeba radši ani nepřipomeneme, jiné si naopak rádi ve své paměti osvěžíme.

A tak je na tom i Žena-in. V průběhu uplynulých pěti let ušla pořádný kus cesty. Cesty, která nebyla vždy vystlaná růžemi, ale o to statečněji Žena-in kráčela, aby našla ten správný směr.

Takový, který by Vám, našim čtenářkám, přinesl to, co si přejete, co byste rády na našem společném magazínu našly, co by Vás zaujalo, pobavilo, poučilo, inspirovalo…

 

Nyní, na prahu šestého roku působení Ženy-in k Vám přicházíme s některými novinkami, které, jak doufáme, náš magazín obohatí a učiní ještě zajímavější, atraktivnější a lákavější.

 

K našim společným pátým narozeninám Vám zkrátka nadělíme několik dárků a věříme, že Vám tím kápneme do té správné noty.

 

Co nového zde tedy od ledna najdete?

 

Soutěže. Několikrát v týdnu budete mít možnost zúčastnit se zábavných rychlých soutěží o zajímavé ceny. Soutěž bude vyhlášena někdy v průběhu dne a potrvá až do půlnoci. Šťastného výherce oznámíme hned druhý den dopoledne.

 

Zajímavosti. I během dne Vám budeme přinášet různé aktuální články, zajímavosti nebo třeba zábavné kvízy. Tak, abyste na Ženě-in stále nacházely něco nového, co Vás potěší a zaujme.

 

Příloha Hubnutí. 10. ledna odstartuje velká příloha Hubnutí, kde se dozvíte spoustu důležitých informací, které Vám pomohou v boji s nadbytečnými kilogramy. Více o této příloze se dozvíte v článku ZDE .

 

Příběh na pokračování. Pravidelně budeme vydávat příběh na pokračování, který bude zcela v režii Vás, našich čtenářek. Vy budete rozhodovat, jak se děj bude vyvíjet, na Vás bude záviset osud hlavních hrdinů. Více o příběhu na pokračování najdete v článku ZDE .

 

Pro ty z vás, které si rády zavzpomínáte, nebo pro ty, které přišly na Ženu-in až v poslední době, jsme připravili výběr zajímavých článků a seriálů, které v průběhu uplynulých pěti let na našem magazínu vyšly. Formou bannerů je najdete v článcích a v diskuzích. Stačí, když pak na příslušný banner kliknete a můžete se tak vrátit do minulosti. Tato nabídka se bude stále rozšiřovat, zatím jsou pro Vás připraveny akce, které se u Vás setkaly s velkým úspěchem. Například Domácí násilí, Láska, sex a erotika, Příběhy od Meryl, Agresivita dětí, Úloha křesťanství v moderní společnosti, Z deníku prvorodičky a mnoho dalších. Vyberte si, co Vás zajímá.

 

Samozřejmě, že se budeme snažit, aby každé denní vydání bylo pro vás atraktivní a zajímavé. Již nyní vám můžeme prozradit, co najdete na Ženě-in v průběhu měsíce ledna.

Těšit se můžete třeba na rozhovor s herečkou Michaelou Kuklovou, který vyjde hned zítra, samozřejmě na další rozhovory s hrdiny seriálu Rodinná pouta (první vyšel právě dnes a najdete ho ZDE .) Připraveno je pro Vás také interview se Sámerem Issou či Anife Vyskočilovou.

Dále na Vás čeká příběh dcery, na kterou žárlí vlastní matka, zpověď muže, který se živí jako společník žen, postesknutí manželky, která se provdala za sobce a mnoho dalších příběhů ze života. Zajímavou sondou do duše našich pubescentů bude jistě i nahlédnutí do Deníku dvanáctileté dívky....

Dozvíte se také, jak si poradit se stěhováním, jestli jsou bojové sporty vhodné pro ženy, jak to chodí ve světě modelek a jak si poradit s dítětem, ze kterého se stal televizní maniak. A to samozřejmě zdaleka není úplný výčet toho, co pro Vás na měsíc leden připravujeme.

 

Zabývat se budeme také záležitostmi, které jsou ze společenského hlediska pro ženy velmi důležité. Postavení ženy ve společnosti, pracovní příležitosti pro ženy … zkrátka vše, co nás všechny bez rozdílu zajímá.

 

Je toho hodně, co pro Vás připravujeme, a věříme, že se Vám na Ženě-in bude stále líbit a budete se sem rády vracet.

 

 

Reklama