Čistý vzduch je základním předpokladem zdravého života. Bohužel jsme v současné době vystaveni spíše opačnému jevu - tedy znečištěnému vzduchu nejen na ulicích, ale i v našich domovech. Zatímco smog a další nečistoty na ulicích ovlivníte jen těžko, zdravý vzduch v domácnosti můžete mít díky čističce vzduchu téměř ihned. Pokud navíc žijete v domácnosti s alergikem, pak čistý vzduch je opravdu nezbytnost.

zep1

S vysoce výkonnoučističkou vzduchu Therapy Air iOn s vícestupňovou fitrací a ionizací vzduchu získáte ve své domácnosti nebo na pracovišti dokonale čistý vzduch!

Do místnosti, kde trávíte nejvíce času, si pořiďte čističku vzduchu – ložnice, dětský pokoj…

zepter2V prachu žije více než 150 různých druhů roztočů, kteří způsobují alergie na prach a astma. V domácnosti nebo na pracovišti na vás ale nečíhají pouze roztoči ukrytí v prachu. Záclony, závěsy, koberce a běžná elektronika obsahují speciální těkavé chemikálie, které snižují hořlavost materiálu, tzv. retardéry hoření. Tyto chemikálie se uvolňují do vzduchu a pokud často nevětráme nebo jinak nečistíme vzduch, pak je dýcháme. Proto je nutné pravidelně utírat prach a důkladně větrat, z ložnice doporučujeme odstranit elektroniku (např. televizi a počítač). Do místností, kde trávíte nejvíce času, doporučujeme umístit čističku vzduchu – ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj nebo pracovna.

Recenze spokojeného zákazníka: Čím více čističek vzduchu Therapy Air iOn je v bytě, tím lépe!

„S partnerkou jsme se rozhodli založit rodinu a chtěli jsme, aby naše dítě vyrůstalo ve zdravém prostředí, a proto jsme si pořídili čističku vzduchu Therapy Air iOn,“ říká Marek Šmídovec. Skutečnou účinnost tohoto přístroje podle něho člověk opravdu ocení mimo jiné při čištění filtrů, když zjistí, kolik prachu, který by se jinak dostal do našich plic, zachytí. Celý rozhovor zde »

Pořiďte si i Vy kvalitní čističku vzduchu s ionizátorem!

Čistička vzduchu Therapy Air iOncelkem 5 filtrů a 5 rychlostních režimů podle míry znečištění + automatický režim + 3 speciální režimy (dětský, rytmický a noční). Na čelním panelu nabízí také možnost nastavit si barvu světla pro zpříjemnění či podbarvení atmosféry.

  1. antistatický filtr
  2. antibakteriální filtr
  3. filtr HEPA
  4. antialergický filtr
  5. filtr s aktivním uhlíkem

zep6Vyčištěný vzduch nakonec vstupuje do modulu obsahujícího zabudovaný iontový generátor. Zde se vzduch dále obohacuje o záporné ionty, které pokračují v boji proti všem látkám znečišťujícím vzduch a proti iontům vytvářených domácími spotřebiči a jinými zdroji. Vzduchový výkon čističky: 328 m³/h a max. kapacita vztažená k ošetřené podlahové ploše je 27,8 m2.

Soutěže o čističku vzduchu Therapy Air iOn na www.zepterhra.cz!

Jednoduché ovládání a bezpečnost

Čistička vzduchu Therapy Air iOn využívá vysoce vyspělou technologii, která je schopná se vypořádat se všemi hrozbami, které ohrožují naše dýchání a zdraví. Navíc vše můžete řídit pomocí jednoduchého dálkového ovladače a vaše požadavky můžete naprogramovat jediným dotykem tlačítka. Další předností této čističky vzduchu je i moderní design a speciální úchyt, díky kterému můžete čističku pověsit na zeď. Pro zajištění bezpečnosti se při otevření předního krytu čistička automaticky vypne.

zepter4

Nebuďte lhostejní ke svému zdraví!

Čistička vzduchu Therapy Air iOn vám umožní dýchat čistý vzduch a přitom budete mít pocit, že jste obklopeni svěžím lesem se svou neopakovatelnou atmosférou. Therapy Air iOn je ideální řešení pro uchování čistých a bezpečných domácností i kanceláří, protože filtruje, čistí a obohacuje vzduch zápornými ionty.

zepter5

Více informací o čističce vzduchu Therapy Air iOn na www.zepter.cz, www.therapyairion.cz, infolince 311 331 888 nebo e-mailu: info@zepter.cz. Objednejte se na prezentaci výrobku a sami se přesvědčte o jeho kvalitách!

zep2

Reklama